розуміння різних харчових добавок СДУГ варіанти

Хоча більшість людей, які були діагностовані з СДУГ призначають ліки, щоб допомогти поліпшити їх стан, правильне харчування все ще слід розглядати в якості найважливішої частини для підтримки симптомів розладу в страху. Чому це має бути? Ну, хоча риталін та інші такі препарати, стимулятори здатні усунути симптоми відчувають багато людей з СДУГ, рельєф, що ці препарати забезпечують всього лише тимчасовий і може викликати деякі небажані побічні ефекти. При правильному харчові добавки, ADHD поведінки можуть ефективно управлятися або поряд з ліками або без них. Як це можливо?

Ну, це якось пов’язано з тим, що люди з СДУГ часто народжуються не вистачає певної кількості нейромедіаторів. Медіатори в мозку і контролю поведінки, навчання і настрій. Нейромедіатора дефіцит може радикально змінити здатність людини до навчання і може призвести до нестійкої роботи.

Є люди, які кажуть, що харчування не є ключовим фактором при СДУГ, однак, люди з вадами нейромедіатора можуть поліпшити свою поведінку через ковтаючи певні амінокислоти, які є блоками нейротрансмітерів будівлі.

Наш організм виробляє деякі з амінокислот нам потрібно, але інші повинні надходити з зовнішніх джерел. Білок є хорошим джерелом амінокислот, а як тіло не зберігає амінокислоти це може бути важко ковтати достатньо, особливо якщо діти прискіпливих їдців. Альтернативно, є Амінокислоти, які можуть бути прийняті однак гарантувати, що дозування у відповідності з віком і вагою.

Продовжити читання для отримання додаткової інформації про харчових добавок і, щоб підписатися на наш безкоштовний визнання та лікування СДУГ бюлетень.

Різні дослідження дослідження, що стосуються харчових добавок, які показують результати скромні, але які тим не менше, результати. Ось деякі з доповнень, доступних сьогодні:

1) DMAE-Dimethyaminoethanol є природним сполук, які зазвичай містяться в рибі. В основному, це харчова добавка, стверджує, що в змозі підвищити пильність і пильність – загальна потреба людей з СДУГ.

2) Магній – дослідження незмінно показують, що багато людей з СДУГ мають значно нижчі рівні магнію, ніж інші люди. Хоча це насправді не була доведена як магнієвий комбінат, щоб полегшити симптоми СДУГ, дітей, які отримували магній добавки зазвичай стала менш гіперактивної і змогли приділяти більше уваги в школі

3) амінокислоти – як було сказано раніше, амінокислоти необхідні для виробництва нейротрансмітерів. Хоча організм не виробляє багато амінокислот, є певні типи, які можуть споживатися тільки через їжу. Приймаючи цей тип харчової добавки, СДУГ поведінка може зменшити як нейромедіатор недоліки зменшуватися.