розторопша була доведена шкідливі для здоров’я печінки

Ви читали про це останнім часом? Був розторопша доведено шкідливих для здоров’я печінки? Там немає ніяких досліджень індексований по PubMed.com, які б свідчили ефекти нічого, крім корисною.

Багато років тому, вчені вивчили токсичність заводу і активний компонент силімарину. Годували заводу до тварин і вводять внутрішньовенно силімарин. Однією з причин для дослідження через відому токсичності для худоби, велика рогата худоба, кіз і овець.

Як виявилося, бактерії в подвійних шлунках жуйних тварин перетворення нітрату калію в завод з нітрит-іон. Нітрит-іон в поєднанні з клітинами крові, щоб справити комплексне з’єднання, яке блокує транспорт кисню. Поголів’я може померти від форми кисневого голодування в результаті.

Нічого подібного не відбувається, коли рослини надходять на лабораторних тварин, таких як миші, щури та морські свинки. При високих дозах вводили лабораторним тваринам, є деякі токсичні реакції. Але, так як реакції незначні, завод, як кажуть, “дуже низької токсичності”.

Звичайно, якщо ви споживали більше, ніж добавки, рекомендовані виробником, ви можете мати проблеми. Але, було розторопша доведено шкідливих для здоров’я печінки? Ні, якраз навпаки, насправді, він підтримує здоров’я органу та функції.

Коли силимарин вводять внутрішньовенно, він виявився корисним для боротьби з гепатитом С, вірусна інфекція, яка впливає функції печінки, що може призвести до необхідності пересадки. Без пересадки, гепатит С може призвести до смерті для людини.

У дослідженнях, пов’язаних з перевагою при силимарин приймають всередину, дослідники подивилися на дуже високих дозах. Там не було ніякої токсичності. Там не було ніяких негативних побічних ефектів. У дозах до 1200 мг на день, пільги були єдиними речами бачив.

Було доведено розторопша шкідливі для печінки у пацієнтів з ЦД II діабет? Ні, насправді, рослинний екстракт може допомогти контролювати рівень глюкози в крові хворих на діабет типу II.

Звичайно, екстракти на ринку змінюватись. Виробник повинен гарантувати чистоти і сили на екстракті.

Тільки екстракти, отримані з насіння містять силімарин. Якщо коріння, пагони або інші частини рослини використовуються, він міститиме мало або взагалі не силимарина.

Концентрація силімарин може бути нижче, ніж 65% або на рівні 85%. Lignans становлять більшість інших. Хоча лігнано може бути корисним для деяких цілей, вони не мають лікарську цінність силімарин.

Має розторопша доведено шкідливих для печінки після людина поглинає отруйні гриби? Це не рідкість питання, але це непорозуміння. Силімарин були використані для протидії токсичність печінки виникає при попаданні у отруйної капелюшка гриба смерті.

Таким чином, незалежно від того, як ми на це дивимося. Незалежно від того, які питання ми просимо. Там немає ніякої небезпеки, пов’язані з силімарин. Є деякі речі, які слід враховувати при виборі добавки, такі як біодоступність. Але це тема для іншої статті.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Якщо хто-небудь запитає, було розторопша доведено шкідливих для здоров’я печінки, просто сказати “ні”. Це не так.

Щоб дізнатися більше про вітаміни для здорової шкіри і інші неймовірні речовин, ви, ймовірно, ніколи не чули, відвідайте мій сайт сьогодні.