робить рибу комбінації полівітамінів нафтопродуктів дійсно працюють

Carlsons риб’ячий жир мульти є продуктом, який здається гарною ідеєю, але коли ви подивіться на нього уважно, це дійсно не. Хоча можна подумати, що робить рибу комбінації полівітамінів нафтопродуктів дасть вам найкраще з обох світів, то виходить, що ви втрачаєте. Є тільки занадто багато інгредієнтів у цій формулі для вас, щоб отримати високі дози риб’ячого жиру, що вам потрібно.

Додаванням вітамінів і мінералів, це добре, але переваги DHA і EPA переважують те, що цих вітамінів може зробити для вас, зовсім небагато. Омега-3 добавки були виявлені мати позитивний вплив на численних недуг. Вони благотворно впливають на розум і серце особливо, але також допомогти там, де рак, артрит, і дорослим діабетом турбує.

Carlsons Риб’ячий жир містить DHA, яке, ймовірно, найважливіша з омега-3 жирних кислот. Ця формула має тільки 45 мг речовини, яка становить лише близько чверті того, що ви повинні мати, щоб отримати найбільшу вигоду від цієї жирної кислоти. Ви будете потребувати формулою, яка надає вам принаймні 250 мг, і бажано побільше.

DHA є важливим для організму, тому що без нього належного розумового розвитку і дорослих психічних функцій не може мати місце. Це омега жирні кислоти, як було показано, значно зменшити, що освіта амілоїдних бляшок, який викликає хворобу Альцгеймера. Клінічні випробування показали вченим, що ризик розвитку цього захворювання може бути знижена до 40%.

DHA було також виявлено, інгібує ріст людських клітин раку товстої кишки, а також робить позитивний вплив на гіпертонія, атеросклероз, дорослим діабетом, інфаркт міокарда, тромбоз, гіперактивності, муковісцидоз, агресивний фенілкетонурії ворожість і адренолейкодістрофія. Carlsons риб’ячий жир потрібно більше мульти DHA.

Ця формула містить 65 мг ЕПК, що пов’язано з тим, що багато хто переконаний в тому, що EPA буде трансформуватися в DHA, коли це необхідно. Було виявлено нещодавно, однак, що дуже мало EPA фактично стає DHA протягом цього процесу трансформації. Що таке насправді правда в тому, що DHA, за його більш довгим ланцюгом, може пройти набагато більш ефективну передачу в ЕПК.

Так, Carlsons риб’ячий жир мульти формула насправді має його у зворотному напрямку. Кількість DHA повинна бути більш ніж у два рази розмір EPA, близько 120 мг достатня. Ця формула повністю ігнорує вигоди, які дає DPA. Це омега жирних кислот в достатку в сальник, який привів багатьох у науковому співтоваристві кредитним DPA із загальною хорошою серцево-судинної системи, чий раціон ескімосів центром, навколо риби і ущільнення масла.

Carlsons риб’ячий жир не дає вам достатньо всього, що вам потрібно насправді, і ви були б набагато краще використовувати поєднання високої якості полівітамінів, а також добре збалансованим додаток риб’ячого жиру. З’єднання двох залишає вас не вистачає для того, що вам потрібно.