риб’ячий жир це погано для вашого здоров’я з’ясувати реальну правду про риб’ячому жирі.

Якщо ви читали будь-які публікації, слухати новини або вийти в інтернет, або кажучи іншими словами, якщо ви не живете в міхур, ви чули багато претензій здоров’я Омега-3 жири з риб’ячого жиру. Ці заявки здоров’я включають в себе, що риб’ячий жир добре для вашого мозку і очей, або риб’ячий жир може допомогти вам, якщо у вас артрит, високий рівень тригліцеридів, високий рівень холестерину, рак, порушення кровообігу і т.д. Хоча це правда, Омега-3 жирні кислоти необхідні для доброго здоров’я, риба і риб’ячий жир може бути погано для вашого здоров’я.
Риба, риб’ячий жир, і особливо риб’ячий жир може бути поліхлоровані біфеніли (ПХБ) хлорорганічні пестициди, ртуть і діоксини.

Інша проблема з риб’ячим жиром є нестабільність цих жирних кислот.
Поліненасичені жири мононенасичених жирів і насичених жирів основних груп жирів. Серед трьох основних типів жирів, поліненасичених є найбільш нестійкими. Підпадають під категорію входять поліненасичені жири омега-3fatty кислот і жирних кислот Омега-6. Якщо зламати ці категорії ще більше, Омега-3 розпадається на DHA, EPA, і ALA. Обидва DHA і EPA є найбільш нестійкими, і вони містяться в рибі. Ці нестабільні поліненасичені жири легко руйнуються під впливом світла, тепла і кисню. При приготуванні жирної риби, ви пошкодження жирних кислот і, можливо, змушуючи їх бути шкідливою, щоб споживати. Якщо ви приймаєте капсули риб’ячого жиру, в той час як більша частина токсинів можуть бути вилучені шляхом обробки, якщо тільки процес не знаходиться в відсутність світла, тепла і кисню, нафта буде пошкоджений, що робить його нездоровим, щоб споживати.

Багато людей приймають риб’ячий жир, щоб отримати незамінні жирні кислоти DHA і EPA, однак тіло може перетворити ALA в EPA і DHA.
Дослідження з конверсії ALA в DHA і EPA, значно варіювалися від менш ніж 5 відсотків до 36 відсотків стверджують, що занепокоєння деякими в індустрії здоров’я та рибної промисловості. Ці претензії є недійсними, оскільки багато здорові веганів, які не отримують практично ніякої DHA або EPA зі свого раціону які здатні перетворювати досить DHA і EPA від ALA.
Реальною проблемою є порушення балансу жирів і дефіцит Омега-3fatty кислот в стандартній дієті американських (SAD). Ви не можете конвертувати АЛК в ЕПК і ДГК, якщо ви не отримуєте достатньо ALA. Кращі джерела ALA є лляне насіння, лляне масло і волоські горіхи.