речей, щоб розглянути, коли ви купуєте природних рослинних добавок онлайн

Хербалз добавок в цілому, як було доведено безпечної і в багатьох випадках більш ефективні, ніж їх призначення аналогів. Саме з цим на увазі, що кожна людина повинна мати здорове знання натуральні добавки і трав’яні засоби правового захисту в цілому. Він повідомив, що якщо ви знаходитесь на будь-яке серйозне ліки за рецептом, що ви робите дослідження, і, можливо, проконсультуватися з травами, перш ніж намагатися замінити будь рослинні лікарські засоби для поточного рецепта ліки. Однак, якщо приймати відповідно до вказівок, натуральні добавки та рослинні лікарські засоби можуть бути дуже ефективні в лікуванні більшості захворювань.

Важливо бути в курсі як вигоди і ризики кожної трави ви вирішили зберегти у вашому трав’яний аптечці. Наприклад, відмінна трава, щоб мати під рукою для боротьби з інфекціями є Goldenseal. Тим не менш, Goldenseal є природним джерелом інсуліну і може становити ризик для діабетиків і гіпоглікемічні. Це не означає, що ці люди ніколи не може використовувати Goldenseal, але ви повинні бути дуже обережні. Інсуліну і рівень цукру, можливо, повинні бути скоректовані. Ви можете змішати з Goldenseal лакриці, щоб обмежити наслідки природного інсуліну. Для осіб, які не можуть терпіти Goldenseal взагалі, мирра можуть бути замінені. Було б доцільно, однак, до кваліфікованих лікарів контролювати рівень цукру в крові і інсуліну в крові.

Корисними травами, які потрібно враховувати, якщо ви плануєте придбати трав’яні добавки є лобелія. Це миленький трава, яка може допомогти користувачеві заснути швидше. Він також розглядатися як індуктор релаксації і тривоги для видалення. Він поставляється в різних формах, так що можна або втирати його на шкіру або просто взяти його у вигляді таблеток. Лобелія не слід приймати у великих дозах. Якщо приймати у великих дозах він може викликати блювоту в результаті зневоднення.

Рослинні лікарські засоби можуть також мати окремі ефекти на різних людей. Подібно до того, як люди можуть мати реакції на фармацевтичні препарати, вони також можуть болісно реагувати на рослинні лікарські засоби. Деякі люди можуть насолоджуватися вражаючі результати від використання певних трав’яні ліки, тоді як інші не отримують ніякої очевидної вигоди взагалі. Тим не менш, це дуже важливо зрозуміти, що рослинні лікарські засоби не призначені для забезпечення швидкого вирішення здоров’ям, а іноді і потрібно приймати добавки або засоби для декількох тижнів або навіть місяців, перш ніж ви побачите поліпшення.

Ваш трав’яний аптечці завжди повинні мати кайенский перець на руку для надзвичайних ситуацій. Тримати його під рукою в обох перець і доповнення форм, оскільки Cayenne може зупинити кровотечу і шок, який може бути дуже корисно в надзвичайних ситуаціях. Якщо ви посипати розсипчасту пудру на рану, що кровоточить, він буде зупинити кровотечу. Площа будете почувати себе трохи гарячої, але Cayenne не горітиме або пухир. Це може здивувати, щоб ви знали, що Cayenne також можете зупинити внутрішню кровотечу пити його змішують з водою. Вона також може бути використаний для лікування шоку і алергічні реакції на укуси комах.

Одна трава, яка зручно мати навколо яблучного оцту. Він може бути використаний для лікування опіків. Той, хто лікуванні опіків використанням яблучного оцту може або застосувати його безпосередньо до опіків або замочіть тканину в ньому, а потім помістити тканину на опіки. Інше засіб, який використовували при опіках, хоча в основному для сонячних опіків, є простий чорний чай.

Знеболювання засоби також є відмінним включення у ваш трав’яний аптечці. Найбільш ефективним рослинне лікарський засіб для полегшення болю для більшості людей є білої верби. Білої верби полегшує біль, зменшує запалення (наприклад, артрит), а також знижує лихоманки. Це фактично першоджерело аспірин і багато протизапальні препарати. Білої верби діє, щоб полегшити біль, зменшуючи запалення без побічних ефектів і ризиків фармацевтичних версіях. Просто з білої верби перераховані на етикетці трав’яна добавка не буде достатньо для цілей полегшення болю. Купівля сто відсотків білої верби в желатинові капсули для вашої грудей трав’яний медицини.

Перш ніж купити трав’яні добавки, переконайтеся, що ви прочитали список того, що трав’яні доповнення можна обробляти. Багато людей роблять помилку, придбання не трав’яні добавки, а потім, коли вона не лікувати їх хвороби, то вони винні трав’яні добавки в цілому. Насправді більшість людей, які купують трав’яні добавки, тобто правильне трав’яні добавки для їх конкретної хвороби, дійсно цілком задоволені своїм рішенням використовувати рослинні лікарські засоби в порівнянні з традиційною медициною.