піклуватися про своє здоров’я за допомогою харчування

Харчування і здоров’я є популярними темами в ці дні. Після того як я досяг середнього віку, я зрозумів, що моєму здоров’ю нічого приймати як належне. Я почав шукати, яким краще харчування піде на користь me.Since початку мого дослідження в області охорони здоров’я і харчування, я почав доповнюють свою дієту з цілому харчування поживний продукт. Легко ковтати і засвоюються організмом. Я помітив, збільшення енергії, я сплю краще, і мати більшу ясність розуму.

Одним з основних уроків, які я дізнався, що наші грунти виснажуються, і вся наша їжа не завжди відповідають нашим щоденні потреби в харчуванні. Вся їжа їстівні речовини, які якомога ближче до їх природному стані, як можливо, залишаються незмінними в кожному разі, і не містять будь-яких добавок. Вони не були оброблені і нерафінована, щоб зберегти їх природний аромат і nutrition.Even, якщо ви хочете з’їсти органічні цілісні продукти постійно, є ще деякі недоліки, і вони включають в себе, вони мають короткий термін зберігання, знаходячи їх може бути важко, вони можуть бути дуже дорогою, і ви повинні з’їсти велику кількість продовольства для задоволення потреб у харчуванні вашого тіла. Таким чином, це не повне рішення. Це головна причина, чому харчові добавки стали популярними.

На мою особисту думку, доповнення має життєво важливе значення, і є кілька ключових моментів, щоб розглянути наступні питання:

1 Збільшення дитячого ожиріння звернув увагу на скільки оброблені продукти наших дітей споживають. Три здорових страв у день, здається, від минулої епохи замінити фаст-фудів або замороженої їжі.

2 бебі-бумерів стають все більш зацікавленими в поліпшенні свого здоров’я. Вони зауважують, що старіння ефект надає на організм і хочуть зберегти своє здоров’я як вони стають старшими і жити довше.

Я був вражений тим, деякі з речей, я знайшов, щоб дізнатися більше про харчування і харчових добавок. Наприклад:

Алое Віра: Загальні випадки використання цієї рослини містять у собі перший гель допомогу незначні порізи і забої. Він також широко використовується в косметиці та догляду за шкірою. В даний час, дослідження показують, що алое містить багато поживних речовин, які можуть бути корисні для допомоги травленню. Це може також допомогти побудувати нашу імунну систему.

Кальцій: я дізнався, що разом з кальцієм магній і вітамін D необхідні для міцних кісток і комбінація має вирішальне значення для належного поглинання. Кальцій також необхідний для здорових ясен, підтримує серце, і балансує рівень рН в організмі. Останні дослідження показали, що кальцій може також допомогти у втраті ваги.

Активоване вугілля: Деревне вугілля має дивну здатність поглинати багато разів більше власної ваги важких металів і газів. Ця речовина широко використовується в лікарнях як універсального протиотрути для лікування попаданні отрут і передозування. Він працює за рахунок поглинання токсичних речовин в шлунково-кишковому тракті. Ця речовина також відомий як активоване вугілля.

Мелатонін: організм виробляє мелатоніну природним шляхом. Так як багато хто з нас страждають від неспокійних ночей, це може бути корисно в додаток до власних виробництво тіла, мелатоніном для відновлення сон шаблон.

Фітонутрієнти: Після того як вважалося, що жири, білки, вуглеводи, вітаміни і мінерали були всі поживні речовини, необхідні для росту і здоров’я. Зараз дослідження показують, що фітонутрієнти, міститься у фруктах і овочах також необхідні для доброго здоров’я. Вони також доступні в якості доповнення.

Добавки стали важливою частиною мого харчування. Є багато різних марок і типів доступних додатків. Я рекомендую всім, хто цікавиться здоров’ям і харчуванням робити свої власні дослідження, поговоріть з їх професійної медичної допомоги і знайти те, що працює для вас і вашої родини.