підвищити ваше здоров’я з природною бджоли меду

Бджоли роблять мед з нектару, що вони ковток з розпускається квітка. Довгий і виснажливий процес необхідно перетворити нектар у саму гущу, золоті речовина, яке ми називаємо медом. Як і кожен продукт, який вироблений бджіл, догляду та ряд кроків необхідні для того, щоб створити цей вулик їжу, з медом не є винятком. Цей солодкий, живильний їстівне речовина являє собою в’язку рідину, яка створена виключно бджіл. Навіть найкращі і сучасні технології не змогли синтетично виробництва меду. Як маточне молочко, прополіс і пилок, мед доступна тільки від матері-природи. Це цінна і бажане речовина, яка манила і раді культур протягом часу.

Стародавні греки називали мед один з найцінніших дарів природи, в той час як ассірійці, китайці і римляни зазвичай наказано його за лікарську цінність. Численні біблійні посилання відносяться до “Стільники” і “земля молока і меду”, а також “Просвіта”, яке приходить від вживання в їжу меду. Гіппократ записано, що мед пити ліки мокротиння і заспокоює кашель. Він був одним з перших відомих прихильників використання меду та оцту для лихоманки та інших захворювань. Всі стародавніх культур вважали, що вживання меду щодня б застрахувати здоров’я і довголіття. Всі види вина і продукти були зазвичай змішаний з медом, змушуючи їх бути переглянуті всіма народами, як скарб, який боги передбачених здоров’я.

З усіх древніх культурах, єгиптяни цінували мед достатньо, щоб використовувати його в якості грошовій формі. Ієрогліфи часто посилаються на мед як універсальний цілитель і банки з медом за заведеним порядком були поміщені в могили померлих. Через свого головного консервирующим властивостям, мед використовували як невід’ємна частина формули, яка була використана в процесі муміфікації. Протягом всієї історії, мед був використаний для лікування відкритих ран і боротьби з інфекцією. На жаль, поява викликала рафінованого цукру мед, щоб відійти на задній план з іншими більш популярними підсолоджувачами. На щастя, сьогодні меду переживає відродження, як це було колись часто упускається з виду вулик їжу, яка сповнена поживними і лікарську цінність.

Коли бджола сідає на квітку, він всмоктує невелика кількість нектару мед його мішок. Саме в цьому мішку, що перетворення нектару мед починається. Нектар змішується з виділеннями кислоти в кінцевому підсумку утворюють бажану меду, які ми споживаємо. Значні кількості нектару, необхідні для виробництва значних кількостей меду, робить політ відстань до трьох миль, необхідне для отримання кількості нектару, який необхідно для заповнення мішка. Як тільки мішок заповнений, бджола повертається у вулик, де бджоли отримання приймає нектар і продовжує процес, зміна, збагачення, і концентрування нектар. Після цього приймає бджолиний краплі суміші в порожні клітинки сот.

Для отримання одного кілограма меду, бджоли повинні надати вулика з більш ніж 70 000 вантажів нектару. Здорового вулика може виробляти близько 300 фунтів меду кожен сезон. Користь для здоров’я меду вже були захоплені виробників, таких як прем’єра одного і Монтана Big Sky. Натуральний мед доступний в рідкій формі при місцевому або інтернет-магазину здорової їжі. Подивіться на назви брендів, щоб забезпечити якість і чистоту продукту, який ви купуєте.

* Заяви, що містяться в цьому документі, не були оцінені Управлінням з контролю за продуктами і ліками. Мед не призначений для діагностики, лікування і вилікувати або запобігти хвороба. Завжди консультуйтеся з професійним лікарем, перш ніж змінювати будь-які ліки або додавання вітамінів на ліки.