протеїновий порошок психічного краю – 2 речі топ працівників гроші не пропустити перед роботою вранці

Ми всі хочемо, щоб розмістити наші найкращі ноги вперед і бути успішним. У нинішніх економічних умовах, тиск на більш, ніж коли-небудь, щоб зберегти перевагу, коли справа доходить до роботи, щоб допомогти нам і нашим компаніям залишатися конкурентоспроможними і підтримувати прибутковість.

Ясність розуму є ключовим, щоб добре працює і в основі психічної ясності харчування і дієти, зокрема їдять сніданок, який включає в себе бідного природного білка, необроблені вуглеводи і здорових жирів. Якщо ми не будемо годувати наш мозок, ми не можемо думати, аналізувати, створювати, спілкуватися, вчитися – все, що нам потрібно, щоб бути успішним на роботі фронт.

Майте на увазі, ми повинні бути утворені, підготовлені і відточити свої таланти, але жодна з цих речей не можливо, не маючи можливості мислити. І ви можете бути впевнені, що жінки і чоловіки у верхній переконатися, що їх уми функціонують 100% і гострими, як свисток, коли вони з’являються щодня.

Ось два простих речей, ми можемо зробити в вранці прийти на роботу готові піти і гострий, як свисток:

№ 1 Їжте сніданок.

Численні дослідження показують, що діти і дорослі домогтися більшого успіху в розумових завдань і навчання, коли вони поснідали. Наші мізки потрібно енергії, щоб працювати, і коли ми прокидаємося, ми не їли протягом години. Якщо ми не їмо, ми йдемо в аварійний режим голодування. Ми буквально не можу думати, і все, що ми їмо зберігається у вигляді жиру.

Харчування сніданок підвищує наш мозок потужності – пам’яті, концентрації уваги, навички вирішення проблем. Пропуск сніданку може змусити нас почувати себе неспокійним, дратівливим і млявим, під час сніданку може підвищити наш рівень енергії протягом дня.

№ 2 є право співвідношення вуглеводів, природних білків та жирів на сніданок.

Отримання права харчуванні співвідношення в будь їжі гарантує, що наше тіло глюкози вони повинні годувати наших мізках і білків і жирів, вони повинні легко перетворити глюкозу в енергію.

Ось співвідношення продуктів ми повинні з кожним сніданком (і харчування), щоб наш мозок працює у відмінній формі:

А. розміром з кулак частину білок – як природні протеїновий порошок, пісна курка, сочевиця, тофу або

B. розмір великого пальця частина здорових жирів – як рідкий риб’ячий жир, оливкова олія, лляне насіння або сирі

C. розміром з кулак частина необроблених вуглеводів – як сирі овочі, вівсянка, зелені продукти харчування або цільнозерновий хліб

Ми знаємо, що це важко, щоб отримати всі ці пункти щоранку, так що планувати заздалегідь і тримати Grab-N-Go продукти навколо будинку, в офісі і в автомобілі. Ось де натуральні добавки енергії та природного порошку білків у вашому раціоні план може стати в нагоді. Вони легко зробити і взяти. І ви можете змішати їх з вуглеводів, як свіжі фрукти та жири, як лляне масло, щоб зробити смачні натуральний порошок протеїнові коктейлі на сніданок.

Так що якщо ви хочете забезпечити піку розумової діяльності і мати успіх з вашою роботою або бізнесом або навіть освіти в підготовці для успішної кар’єри, поснідати з правом харчуванні співвідношення зберегти ясність розуму і …