продукти, що містять омега-3 жирні кислоти – шокуючі речі, щоб уникнути поки не стало занадто пізно

Омега-3 пропонують дивовижні переваги на наше загальне здоров’я і благополуччя. Які продукти, що містять омега-3 жирні кислоти? Які особливі запобіжні заходи необхідно приймати? Дізнайтеся, експерт відповіді на ці важливі питання в цій статті.

Достатнє споживання продуктів, що містять омега-3 жирних кислот стає дуже важливо для людей в західному світі, як їх раціон вельми дефіцит Омега 3s. З іншого боку, їх раціон містить надмірне омега-6 жирні кислоти по відношенню до Омега 3.

Фахівці в галузі охорони здоров’я кажуть, що оптимальне співвідношення омега-6 і омега-3 в раціоні повинно бути в пропорції 1:1. Тим не менш, ця частка в середньому західної дієти складає близько 20:01 – де 20 частки омега-6!

Високе споживання омега-6 в порівнянні з омега-3 в даний час розглядається як один з великих катастроф маячить на здоров’я мільйонів людей. Це може призвести до значного збільшення у хворобі серця в найближчі час.

Харчові продукти, що містять омега-3 жирні кислоти

Фактом є те, що наші предки і предки мали набагато простіше часу продукти, що містять омега-3 жирні кислоти. Є багато причин для цього явища.

Так як останні пару років, м’ясо від того, виробляється для своїх розмірів і маси, а не його поживну цінність. Поголів’я великої рогатої худоби, таких як вівці, корови і курки, подаються на зерно та кукурудзу швидко відгодувати їх. Це допомагає підвищити до прибутку виробників, але викликає дефіциту поживних речовин для споживачів.

Проте, природна дієта худоби їсть траву. М’ясо, отриманих з трави годували худобу набагато вище в омега-3 жирних кислот, в той час як зернового відгодівлі м’ясо містить мало або взагалі не омега-3 жирних кислот. Так що, хоча ви могли б споживати гарне кількість м’яса щодня, це, виявляється, недостатньо для задоволення Омега вашого тіла 3 вимогам.

Цей вид зернової відгодівлі м’ясо, що ви знайдете майже у всіх продуктових магазинах. Якщо ви шукаєте продукти, що містять омега-3 жирні кислоти, то ви повинні шукати конкретні місцеві продуктові магазини або ринкові місцевого фермера, які продають трави годували м’ясом. Хоча їх ціни трохи вище, вони мають сенс для доброго здоров’я.

Рослинні джерела харчових продуктів, що містять омега-3 жирних кислот є: лляне насіння, портулак, Chia, брусниця, шпинат і т.д.

Риба є одним з кращих джерел омега-3 жирних кислот, DHA і EPA. У той час як він пропонує дивовижні переваги для здоров’я, є кілька важливих речей, які ви повинні піклуватися.

По-перше, більшість морських і океанських вод забруднено і забруднені через промислових відходів. Це призводить до наявності шкідливих токсинів, таких як ртуть, свинець, ПХБ, і т.д. в плоть риби. Вживання такої риби може призвести до багатьох несприятливих станом здоров’я.

По-друге, в той час як ферми рибин не має ризику зараження, вони забезпечують набагато нижче, омега-3 жирних кислот. Це відбувається тому, вирощених на фермі риб годували харчування гранули, які не містять їх природних джерел живлення, таких як водорості. Тому такі риби не є хорошим джерелом омега-3 жирних кислот.

Найкращий підхід до вигоду від натуральних продуктів риби, що містять омега-3 жирних кислот без ризику токсинів і забруднюючих речовин є використання високоякісного риб’ячого жиру, які були молекулярно дистильованої.

Це процес, який видаляє токсини і забруднюючі речовини з нафти і отриманий чистий риб’ячий жир потім інкапсуліровать в м’які гелі. Це робить добавки вільні від всіх домішок і повністю безпечні для споживання усіма.