причин, чому ви вигоду, ковтаючи риб’ячий жир

Є два істотних омега-3 жирні кислоти містяться в риб’ячому жирі. Один з них називається докозагексаєнової кислоти, також названий DHA, а інший ейкозапентаєнова кислота, також відома як EPA. Це де ви отримаєте переваги риб’ячий жир.

пояснення відмінностей між ЕПК і ДГК

Відмінності між цими двома, EPA і DHA, Омега-3 жирних кислот є способом, яким вони пов’язані – DHA має шість облігацій, у той час EPA має тільки п’ять. Інша відмінність полягає в тому, що людський організм переводить ці кислоти. Організм перетворює DHA легше і швидше, ніж EPA.

Практично будь риб’ячий жир, який ви отримуєте, як правило, як EPA і DHA. Це важливо мати на увазі, що DHA Омега-3 жирні кислоти є найбільш важливим, і дає найбільший економічний ефект. Але, це не означає, що вам не потрібно EPA, або, що EPA не може надати вам переваги – це дійсно робить. Коли ви отримаєте риб’ячий жир, ви повинні купити той, який має близько 100 міліграмів EPA і приблизно 250 міліграм DHA Омега-3 жирних кислот.

як конкретно ви витягаєте вигоду з EPA і DHA в риб’ячому жирі

DHA і EPA, яка знаходиться в риб’ячому жирі людського тіла, допомагаючи в профілактиці серцевих захворювань, зниження чи підтримки ваги вниз, краще приплив крові, зміцнення імунної системи, зводячи до мінімуму запалення і багато іншого. Крім того, він є дуже ефективним у лікуванні будь-якого поточних умов, у тому числі артрит, СНІД, депресія, тривога, хвороба Альцгеймера, синдрому дефіциту уваги, розлади очей, вугри, рак, діабет і виразки.

Крім того, риб’ячий жир корисний для вагітних жінок і плоду, має переваги для шкіри та догляду за волоссям, і може поліпшити родючість. Ведуться дослідження, але це загальний консенсус серед експертів, що риб’ячий жир може також мати переваги для страждаючих астмою і для лікування ниркової недостатності.