приймати трав’яні добавки, щоб зберегти молодість

Все в цьому світі хоче зберегти свою молодість як можна довше. Вони хочуть бути психічно і фізично здоровим поки вони не помруть. Аюрведа особливо підкреслив дві речі, одна, що для досягнення тривалого терміну служби і по-друге, жити, як молодь до смерті. Він торкнувся багато видів трав, як rasayanic боротьбі з відмиванням грошей, муміє, харітакі, Guduchi, shankhpushpi, bhallatak, pipilli, Тріфала і т.д., які мають протизапальні властивості старіння (Rasayan є трави, що сповільнюють старіння і робить тіло сильним, щоб боротися з хворобами).

Ці трави досить важко прийняти в поодинці. Так що кращий спосіб, щоб взяти їх у формі Трав’яні харчові добавки. Деякі з трав’яних добавок наведені нижче:

• Добавки Екстракт чорниці: Ці добавки поліпшення здоров’я очей і нічного бачення. Клінічні випробування підтверджують, що трав’яні добавки чорниці харчування є ефективним при лікуванні захворювань очей, таких як катаракта, пігментний ретиніт, глаукома і короткозорість.

• добавки екстракту журавлини: Ці добавки використовуються для профілактики і лікування інфекцій сечовивідних шляхів і діабет типу II.

• Добавки Екстракт імбиру: Ці добавки корисні для синдрому роздратованого кишечника, ранкова нудота, нудота, остеоартрит, атеросклероз, шлунково-кишкового розладу, сінна лихоманка, ВІЛ підтримки, болі в попереку, мігрені і ревматоїдний артрит.

• Екстракт гінгко добавки: Ці добавки сприяння ясність розуму і концентрацію, підвищує пильність і короткочасної пам’яті і використовується у формулах серцевої захисту. Він пропонує істотний захист від розвитку хвороби Альцгеймера, втрати слуху і інсультів.

• Зелений чай екстракт добавки: Ці добавки допомагають у поліпшенні когнітивних функцій, лікування розладу шлунку, блювота, діарея і головні болі. Зелений чай може бути корисним у зниженні ризику раку молочної залози, рак передміхурової залози, рак товстої кишки і рак шлунка. Вони також корисні для підтримки ремісії у осіб з хворобою Крона, для запобігання хворобі Паркінсона і допомогти захистити від серцевих захворювань, карієсу зубів і камені в нирках.

• Guggulipid добавки екстракту: Ці добавки використовуються для лікування артриту, зниження високого рівня холестерину, атеросклероз, Nodulocystic акне, шкірних захворювань і втрати ваги.

• оливкова добавки екстракт листя: Ці добавки використовують для грибків і дріжджових інфекцій, часті застуди, астми, вагінальні інфекції дріжджів, ревматоїдний артрит, цукровий діабет, бактеріальні інфекції, герпес, СНІД, хронічної втоми, грип та застуди.

• Екстракт куркуми добавки: Ці добавки корисні для запобігання ревматоїдний артрит, рак, атеросклероз, бурсит, генітальний герпес, гепатит, ВІЛ підтримки, болі в попереку і остеоартрит.

Трав’яні добавки можуть бути знайдені в капсулах або у вигляді порошку або у вигляді чаю. Вони вільні від побічних ефектів і допомагають зберегти молодість довше.

Відмова від відповідальності: Ця стаття не покликана надавати медичні поради, і тільки для загальної інформації. Завжди шукайте прозріння кваліфікованого професійного здоров’я, перш ніж приступати до будь-якій програмі охорони здоров’я.

Copyright © Nick Mutt, Всі права захищені. Якщо ви хочете використовувати цю статтю на своєму сайті або в розсилці, зробіть все URL-адреси (посилання) активними.