правильне дозування Лютеїн

Ми не знали про Лютеїн дуже довго, тому це важко зрозуміти, правильне дозування його для того, щоб отримати прекрасний ефект він робить на ваше тіло. Ми знаємо, що лютеїн є антиоксидантом, який як вважають, захищає наш організм від пошкодження клітин.

Вважається також, щоб бути в змозі захистити від небезпечних променів сонця. Лютеїн може знизити ризик розвитку очних захворювань, раку і хвороби серця. Лютеїн міститься в зелених листових овочах, таких як шпинат і капуста. Він також міститься в таких продуктах, як брокколі, моркву, апельсини і апельсиновий сік, щоб назвати декілька.

Один з кращих переваг, які ми отримуємо від Лютеїн є вона робить чудеса для наших очей. З віком наше бачення стає все менш і менш ясно, і це стає все важче зосередитися на об’єктах. Лютеїн може допомогти зберегти зображення очистити і тримати нас від отримання катаракти.

Лютеїн містить каротиноїди, які відповідають за кольори, які ви бачите серед овочів. Каротиноїди діляться на дві групи: каротини і ксантофілли. Останній буде складатися з лікопін, альфа-і бета-каротин. Тоді ксантофілли складатиметься зеаксантина і лютеїну і цим все буде працювати в якості антиоксидантів в організмі людини.

Є багато інших антиоксидантів, які складаються з коензим Q10, вітамін С, куркумін, катехіни, антоціани, проантоціанідіни, L-глутатіон і L-карнозин, але це л-глутатіон, який займає, як найбільш потужних антиоксидантів. Вони рідко зустрічаються серед харчових добавок, оскільки відновлена ​​форма антиоксиданту можуть пройти через стінку кишечника і вниз, щоб кров.

Коли ви купуєте добавки, що містять лютеїн, таблетки приходять з кишковим покриттям, тому що якщо немає, то вони будуть розбиті на три складові амінокислот, яка ніколи не дасть ніякого бажаного ефекту для організму.

Добавки з кишковим покриттям знаходяться на 50 мг дозування, немає мінімального чи максимального набору дози. Діти займе всього 5 мг дозу. Можна отримати занадто багато лютеїну, в цьому випадку ви помітите засмаги шкіри. Це рідко трапляється, як ми зазвичай не отримують достатньої кількості лютеїну в нашому раціоні.

Переконайтеся, що при покупці доповнення, що це 100% натуральний продукт. Більшість мульти вітаміни і добавки насправді не добре для вас через синтетичного бета-каротину і хімічні речовини введені в таблетках. Також переконайтеся, що немає ніяких шкідливих добавок і штучних консервантів у вашій добавок. Це залежить тільки від споживача, щоб знайти вітамін, який є правильним для них.