попиваючи вітамінів має свої переваги

В якості засобу доставки поживних речовин в тканини, ізотонічний здатні харчова добавка є самим природним з усіх добавок. Слово означає Ізотонічний же тиском. Він має ті ж тиску рідини, рідини організму. Сльози, кров, піт та інші рідини організму всі ізотонічним. З використанням ізотонічного формула прискорює поживних речовин до вашого тіла. Ізотонічний рішення пропонують найшвидший і ефективний поглинання всіх пероральних форм харчових добавок. Більш швидке і ефективне всмоктування в кров збільшує значення приймають харчові добавки.

Кожен раз, коли Ви вживаєте щось, ваше тіло починає зламати. Цей процес починається, спираючись на жування і виробництво слини, їжа потрапляє моменту вашого рота. Як тільки їжа або доповнення робить свій шлях до вашого живота, ваш шлунок продовжує т розірвати його, поки ізотонічний розчин не буде досягнута. Це те, що вміст шлунка можуть проходити в тонкий кишечник, де поглинання в кровотік відбувається.

При прийнятті традиційні таблетки або пігулки, ваше тіло повинні спочатку працювати на перетворення таблетку в ізотонічний розчин до того, як пройшли в тонкий кишечник для поглинання. Під час цього тривалого перерви вниз процес, велика частина поживної цінності можуть бути втрачені. Крім того, залишилися в живих поживні речовини будуть змагатися за всмоктування з іншими продуктами, які також розбиті в той же час. Ці фактори призводять до дуже низькими тарифами поглинання, істотно знизивши вартість такого доповнення.

Ізотонічний добавки з іншого боку, потрапляють в організм у фізіологічному формі. При прийомі на порожній шлунок вони можуть проходити майже відразу в тонкий кишечник для поглинання. Максимальне поглинання досягається за рахунок надзвичайно високою концентрацією передається поглинання пунктів. Ця різниця може дати швидкість всмоктування до 95% всього за 10 хвилин, тим самим даючи вам повну поживну цінність.

Є й інші переваги, щоб ізотонічні розчини. Це займає багато додаткових інгредієнтів, таких як наповнювачі, сполучні речовини, покриття та мастильні матеріали для досягнення пігулки або таблетки і допомагають у процесі її проковтнути. Ці інгредієнти не є необхідними з Ізотонічний продукти, які приходять у вигляді порошку (тільки стає ізотонічний при змішуванні з відповідною кількістю води), так що ви отримаєте тільки поживні речовини, ваш шукали в чистому вигляді. Ізотонічний продукти не укладені в капсули або спресовані в «формі». Там немає необхідності наповнювачі, сполучні речовини, покриття, мастила, дезінтегратори або штучні барвники та смакові добавки.

“Ізотонічний продукти забезпечують високу якість, природно, отриманих поживних речовин у вашій системі більш ефективно, використовуючи власні природні системи організму поглинання.” Джуліан Блюменфельд, MD