поліпшити зір природно з чорницями

Завод чорниці є рідною для районів північної Європи, Азії та Сполучених Штатах. Ця рослина багаторічна чагарник, який часто зустрічається росте в піщаних районах на півночі Сполучених Штатів. Найчастіше, вона знаходиться в лісових луках по всій Європі. У Європі чорницю була використана для лікування тендітних кровоносних судин, які приходять в результаті високого кров’яного тиску. Крім того, вона була використана в Європі для лікування проблеми з сечовипусканням, цинга, пронос і дизентерію. Ягоди цієї рослини змішують з медом на початку європейської аптекарів, щоб зробити сироп, який надав засіб від діареї.

Найбільш поширене використання чорниці для очей розладів, тому що вона несе відповідальність за зміцнення капілярів і дрібних вен, які оточують очей. Для досягнення і підтримки оптимального здоров’я очей, відповідну кількість поживних речовин і кисню не потрібно. Чорниця забезпечує саме це. Під час Другої світової війни, королівських ВПС їли чорничне варення перед їх місій ніч, щоб поліпшити їх нічного бачення. Ці пілоти клялися, що це допомогло їм краще бачити і швидше адаптуватися до темряви.

Починаючи з цього часу, багато досліджень було зроблено для підтримки вищевказаних пунктів. Було встановлено, що чорниця не тільки корисно з нічним баченням, але це також корисно з Днем сліпоти та фокусування зміни в світ. Антоціанозіди знайти в чорницю, як вважається, відповідальні за пособництво пігментний епітелій, який знаходиться в сітківці. Чорниця також були знайдені, щоб допомогти з глаукомою, напруга очей, втома, роздратування очей, короткозорість, куряча сліпота, і катаракти.

Вважається, що чорниця допомагає поліпшити всі капілярів, вен і артерій, що покращує кровообіг у ногах, руках, мозку і серця. Чорниця також допомагає при варикозному розширенні вен, атеросклероз, і згустки крові. Вона може бути використана, щоб допомогти запобігти інсульти, інфаркти, і сліпоти. Ця трава містить ефірну антиоксидантів, які корисні в запобіганні шкідливої ​​дії вільних радикалів.

Чорниця часто використовується для лікування випадків діареї та інших кишкових проблем. Це допомагає живити підшлункової залози при цукровому діабеті і допомагає загоєнню легенів розладів, таких як хронічні кашель, хвороби легенів і туберкульоз. Цей екстракт був знайдений, щоб убити або щонайменше пригнічує ріст грибків, дріжджів і бактерій, а також найпростіші як вагінальної трихомонади. Чорниця також використовується для лікування цукрового діабету, а також коливання цукру в крові. При прийомі в усному дозах, чорниця може допомогти з гіперглікемією і діабету. Чорниці, схоже, переваги, які дуже схожі на ті інсуліну. Тим не менш, є меншу токсичність.

Плоди чорниці чагарник подав позов, щоб забезпечують антиоксидантний, в’яжучий, жарознижуючий і властивостей. Чорниці в основний поживні речовини включають кальцій, магній, марганець, phorphorus, калій, селен, кремній, натрій, вітаміни А і С, біофлавоноїдів і цинку. У першу чергу, чорниця дуже корисна при лікуванні слабкої кровоносних судин, порушення кровообігу, діабет, холодні руки і ноги, інфекції, куряча сліпота, і варикозне розширення вен. Тим не менш, це поживна речовина, також дуже важливо в боротьбі з діареєю, набряк, імунодефіцитами, проблеми з нирками, чутливість до світла, хвороба Рейно, цинзі, проблеми з щитовидною залозою, і води.

Чорниці доступні в капсули, таблетки, і рідкі форми екстракту для легкого споживання. Будь ласка, зв’яжіться з представником у вашому місцевому магазині здорового харчування з будь-якими питаннями ви можете мати на корисних ефектів надаються чорниці.

* Заяви, що містяться в цьому документі, не були оцінені Управлінням з контролю за продуктами і ліками. Чорниця не призначений для діагностики, лікування і вилікувати або запобігти хвороба. Завжди консультуйтеся з професійним лікарем, перш ніж змінювати будь-які ліки або додавання вітамінів на ліки.