печія; печіння

Що таке печія?

Печія, яка також називається травлення кислоти і кислотного рефлюксу, є найбільш поширеним симптомом гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, як правило, називають ГЕРБ. Це відбувається, коли кислоти від поглинання їжі, підтримують в нижній частині горла регіоні. Шлункової кислоти кип’ятять із зворотним холодильником зачіпає слизову оболонку стравоходу, викликаючи відчуття печіння в грудях або в горлі. Хоча це може бути перешкодою в будь-який час доби, для більшості людей це гірше після їжі вночі.

Кислотний рефлюкс зачіпає мільйони людей щодня. Десять відсотків населення страждає від нього принаймні раз на тиждень, і двадцять п’ять відсотків вагітних жінок відчувають печію щодня. Інші причини печії лежати після їжі, зігнувшись, і стійкі грижі стравохідного отвору діафрагми.

Його симптоми

Симптомів кислотного рефлюксу можуть включати постійні біль у горлі, захриплість, хронічний кашель, астма, серцеві, як біль у грудях і відчуття грудки в горлі. Він відчуває, як палаюча біль у грудях починають за грудиною і рухаючись вгору до шиї і горлі. Печія Біль може бути помилково прийняті за болі, пов’язані із захворюваннями серця або серцевий напад, але є і відмінності. Хвороба Печія може викликати цілий ряд симптомів, на додаток до печії, у тому числі: зригування, гіркий або кислий смак на задній частині горла, відрижка, здуття живота і відчуття швидкого насичення (відчуття ситості занадто рано).

Паління, тиск або біль печія може тривати до тих пір, поки 2 години і часто посилюються після їжі. Підйом голови ліжка на 6-дюймових блоків або спати на спеціально розроблених клин зменшує печію, дозволяючи звести до мінімуму тяжкості рефлюкс вмісту шлунку в стравохід.

продукти, які печії курок і кислотний рефлюкс

Дізнайтеся, які продукти у вашому раціоні може посилити печії і кислотного рефлюксу. Деякі харчові продукти і напої, щоб уникнути є шоколад, смажена або жирної їжі, кави, алкогольні напої і кислі продукти.

Загальних продуктів, які можуть погіршити симптоми рефлюксу включають цитрусові, часник і цибулю, м’ята ароматизатори, гострої їжі, томатної основі продуктів, як соус для спагетті, сальса, перець чилі, і піцу.

кошти

Антациди, такі як Алка-Зельцер, маалокс, Mylanta, Rolaids і Riopan, як правило, першими препаратами, рекомендованими для швидкого купірування печії та інших легких симптомів ГЕРБ. Антациди регулярному прийомі може нейтралізувати кислоти в стравохід і шлунок і зупинити печію. Однак, оскільки антациди короткої дії і не запобігти печію, вони менш корисні для частих і сильну печію.

Рослинні лікарські засоби можуть включати в себе імбир, і навіть ромашки, а природне ліки від печії може бути також просто, як відкриття їжу шафа як багато здорові продукти добре відомі за їх благотворний вплив на наші внутрішні системи.

Зменшення розміру порції під час їжі може також допомогти контролювати симптоми. Куріння також є учасником симптомів ГЕРБ і повинні бути усунені, якщо симптоми зберігаються. Тестування рН регулярно допомагає в моніторингу рівня кислотності стравоходу.

З часом форми можуть бути встановлені і багато людей повідомляють, усунення або зменшення симптомів кислотного рефлюксу після зміни свого раціону, відповідно, усунути проблематично їжу або пиття.

лікування

Зверніться до лікаря, якщо у вас були симптоми ГЕРБ і вже використовують антациди або інші більш-позабіржовому ліки рефлюксу протягом більше 2 тижнів.

Інгібітори протонної помпи та блокатори H2 може полегшити симптоми і зцілити стравоходу підкладка майже всі, хто має ГЕРБ. Тому що препарати діють по-різному, комбінації препаратів може допомогти контролювати симптоми. Якщо ваші симптоми не покращиться з зміни способу життя або ліки, вам може знадобитися додаткові випробування. Ендоскопічні методи, використовувані для лікування хронічної печією включають Бард Ендо Cinch системи, NDO аплікатор, і система Stretta.

Операція варіант, коли медицина і зміна способу життя не допомагають керувати симптоми ГЕРБ.