переваги – зелений чай

Зелений чай став останнім модним словом з точки зору здоров’я. Його живильна і медичних посібників по суті, були виявлені в Китаї та Японії кілька тисяч років тому, але тільки недавно стала популярною на Заході. Містять тільки чверть кофеїн міститься в каві, зелений чай з листя неферментований чай зберігає всі поживні речовини, проходячи через найменшу кількість обробки.

Що в чашці?
Але найголовніша перевага пити зелений чай своїми антиоксидантними властивостями. Антиоксиданти нейтралізують вільні радикали в нашому організмі. Вільні радикали є натуральними речовинами, які можуть атакувати і погіршують клітини-вони можуть бути посилені спосіб життя звички, такі як куріння, надмірне сонце і забруднення навколишнього середовища .. Роблячи це, вільні радикали, таким чином, може прискорити процес старіння.

Зелений чай також містить вітаміни А, С і Е, а також сполуки, звані флавоноїди, які сприяють гарному здоров’ю. Ці флавоноїди, поліфеноли, діють як антиоксиданти, які можуть допомогти в боротьбі з процесом старіння. Існує підгрупа називається поліфенолів і катехінів одного конкретного типу катехін EGCG називається або епігаллокатехін галлат (EGCG), удосталь міститься в зеленому чаї. Це антиоксидант, який, як кажуть, майже в двадцять разів сильніше, ніж вітамін Е. одну чашку зеленого чаю міститься 200 міліграмів катехінів, поживної цінності, які дорівнюють вісім споживання свіжих яблук. І оскільки концентрація EGCG є найвищим в зелений чай в порівнянні з іншими антиоксидантних продуктів, багатих, таких як часник, капуста, шпинат і брюссельську капусту і в два рази ефективніше антиоксиданту ресвератрола міститься в червоному вині, пити декілька чашок кави в день настійно рекомендується .

Але, ви не тільки отримуєте здорову дозу катехінів з чашкою зеленого чаю. Ви отримуєте набагато більше шляхом галльську кислоти, інший сильний антиоксидант, каротиноїди, аскорбінова кислота (вітамін С), токофероли, і мінерали, такі як хром, марганець, селен, цинк і деякі сполуки фітохімічного всі з яких сприяють поліпшенню здоров’я .

Як антиоксидантів в зелений чай допомагає?
, Випивши чашку зеленого чаю ви збільшуєте антиоксидантний потенціал крові. Поліфеноли зеленого чаю допомогти підвищити ваш білих кров’яних тілець, а також пособництво відновлення та лікування. Поряд з збалансована дієта і регулярні вправи, вживання зеленого чаю в день може тільки допомогти збільшити шанси уникнути будь-яких захворювань, пов’язаних з вільними радикалами. Як зелений чай є водорозчинним, якщо ви споживаєте дуже багато чаю, ви просто виділяти це природно .. Тому немає ніякої шкоди в питній стільки чашок зеленого чаю, як ви хочете. Справді, для того, щоб пропагувати здоровий обмін речовин, підвищити імунітет і збільшити антиоксидантів у вашому тілі, експерти припускають, ви п’єте як мінімум п’ять-шість чашок на день!

Тепер, якщо це здається трохи занадто багато для вас, щоб керувати на щоденній основі, чому б не вибрати зелений плюс чай. Зелений чай Plus є чистим екстрактом зеленого чаю з 72 мікроелементів, щоб сформувати смачно, антиоксидантним напоєм. Зелений чай містить Plus All-Star колекція мінералів, включаючи магній, калій, бор, кальцій, селен, фосфор, залізо, марганець, стронцій, цинк, і багато іншого! Ці мінерали грають ролі у важливих функцій, таких, як розвиток кісток і кровотоку. Зелений чай Plus об’єднує ці мінерали з концентрованим екстрактом зеленого чаю, щоб зробити його легким для будь-якого, щоб отримати їх щоденне харчування від одного джерела. З цією концентрованої формулою, ви отримуєте антиоксидантної силі шести чашок зеленого чаю регулярні в одній порції! Просто покладіть одну крапельницю повний зелений чай Plus у гарячої або холодної води (або вашого улюбленого напою) для чудової підтримки антиоксидант. Зелений чай Plus являє собою концентрований екстракт зеленого чаю з ORAC або Oxygen Radical ємність поглинання значення 7800 одиниць на порцію. Зелений чай Plus являє собою рідкий концентрат, який упаковує більше антиоксидантних влада в кожній порції, так що вам залишатися здоровими довше.