переваги вітаміну Крона і доповнювати програму

У той час як більшість пацієнтів Крона не доведеться турбуватися про тривалість їхнього життя, вони дійсно повинні турбуватися з приводу якості його. Крона вважається хронічною, але не те, що призводить до летального результату в більшості випадків. Це може призвести до поганих здоров’ям, якщо не ретельно контролюватися, і багато раз, ви повинні прийняти ліки, дивіться, що ви їсте, і приймати вітамінні добавки. Ви можете виявити, що, приймаючи вітамінні і Крона пов’язаних з ліками, ви будете почувати себе трохи краще кожен день.

Травна система несе відповідальність за наше харчове споживання, і саме там Крона розвивається у вигляді запалення. Маючи запаленого кишечника робить його важким для багатьох пацієнтів, щоб отримати поживну цінність, вони повинні від того, що вони їдять щодня. Ті, у кого менш важких випадках це умова може не мати багато проблем у цій галузі, але інші повинні уважно стежити що входить і що виходить. Коли симптоми отримати погано, організм не в змозі взяти те, що йому потрібно від ваших продуктів, може бути раптової, а іноді важкої, втрата ваги, щоб слідувати. Тіло повертається в режим виживання, починається збереження енергії і виснажує ваші жирові запаси.

Коли пацієнт починає втрачати фунти, вони також відчувають себе слабкими, і багато хто знаходить, що вони просто не можуть встати з ліжка. Втома може бути величезним. Там можуть бути випадки, коли ці пацієнти повинні бути госпіталізовані для крапельниці. Це дозволяє обійти травної системи, і живить тіло необхідними поживними речовинами, який необхідний.

Після того як ви починаєте відчувати себе краще, ви може бути сказано, що вам потрібно змінити свій раціон і почати приймати вітамін якийсь, щоб допомогти вашому тілу функції. Ви не можете бути в змозі взяти простий багатьох вітамінів, хоча, як воно не може мати достатньо високі рівні, що вам потрібно. Ось чому ви повинні бути оцінені лікарем. Це прекрасний баланс гарантуючи, що ви отримуєте поживні речовини, вам потрібно, не беручи більше, ніж це необхідно, так як це може привести його власний набір ускладнень.

Будь пацієнт Крона збирається отримати вигоду з режиму вітамінів. Є зміни, які можна внести в свій раціон, щоб отримати більше того, що вам потрібно, а також. Там немає ніякої причини, чому ви не можете зробити обидва. Ваш лікар повинен бути в змозі вести Вас, але в деяких випадках вони можуть направити вас до дієтолога, щоб переконатися, що ви отримуєте все, що ви можете отримати від вашого щоденного страви та закуски.

Ви, ймовірно, повинні знайти абсолютно новий спосіб харчування. Є деякі дієти плани, які, як кажуть, відмінно підходить для тих, хто Крона, але це дуже важко, щоб залишитися на цих планах, так як багато хто з ваших улюблених страв усунені. Однак, дотримуючись дієти і прийом вітамінів, може бути зробити комбінацію ви повинні відчувати себе добре. Ваш успіх буде залежати від вашої прихильності до режиму, однак.

Якщо ви виявили, що ви приймаєте ваші вітаміни і Крона, здається, заспокоюється для вас, ви перебуваєте на правильному шляху. Якщо симптоми погіршуються, то вам варто про те, щоб побачити деякі корективи в те, що ви їсте і що ви повинні приймати, наскільки вітаміни та ліки.

Ви можете навіть не потрібно робити операцію, щоб ваше тіло в потрібне русло. Ця умова є різним для кожної людини, і це означає, що те, що буде працювати на одну людину не матиме жодного ефекту для когось іншого. Ваш лікар може знадобитися деякий час, щоб знайти те, що буде вашим кращим вітаміном Крона і план лікування.