остерігайтеся добавки омега-3.

Там є багато доказів того, що омега-3 дієтичних добавок, що добре для нас, але він має свої проблеми.
Омега 3 добавок є одним з найбільших підприємств в індустрії здорового харчування добавки. Омега 3 таблетки величезні продавців, і не дарма. Омега-3 жирні кислоти є хорошими для вас.
Так що немає ніяких сумнівів, що омега-3 добавок добре стоїть завдання, але є і зворотна сторона, про які ви повинні знати.
Науки використовується, щоб повідомити скоротити споживання жирів. Тепер рада трохи відрізняється, тому що наука, виявляє, що є хороші і погані жири жири, і що ми повинні їсти більше хороших жирів і менше поганих жирів.
Тваринні жири є насиченими жирами, і ці погані жири. Так м’ясо та інші продукти тваринного походження, як яйця і молоко містять погані жири, і споживання повинне бути обмежене.
Але поряд з поганими жирами є і хороші жири, як омега-3, яка багата речовина під назвою DHA.
Омега-3 масла містяться в рибі, а не продукти тваринного походження, особливо жирна риба. Багато надходить з глибоководних риб. І він містить речовину, відоме як DHA або докозагексаєнова кислота. Вибачте за довге ім’я.
DHA дуже важливі для нашого організму. Це жирні кислоти, яка становить більшу частину нашого мозку, і це також встановлено право протягом всього нашого тіла. Вона несе основну відповідальність за розвиток нашого мозку, коли ми були молоді, а також хороші функції мозку у дорослих.
Недоліки в DHA в нашому мозку може призвести до порушення функції мозку, і навіть погіршення функції мозку, як хвороби Альцгеймера і деменції з віком.
Так що, якщо ми можемо додати до нашого магазину, приймаючи DHA Омега-3 харчові добавки, або як загальні харчові добавки або навіть як специфічна омега-3 таблетки, це має бути добре.
І інші переваги омега-3 включають в себе такі речі, як зниження атеросклерозу, знижує ризик серцевих нападів, поліпшення артриту і діабету і деяких видів раку. Для тих, хто страждає від навіть просто одним з цих захворювань, що має бути добре.
Таким чином, ви можете бачити, що є вагомі причини, щоб додати омега-3 в свій раціон. І є більше риби.
Зараз на темну сторону, тому що є проблема. Можна подумати, глибоководні риби буде дуже чистою, але це не так. Існує безліч доказів того, що риби можуть бути забруднені різними забруднювачами, як ПХД і ртуть, і багато іншого. І навіть у криля, а деякі омега-3 надходить з криля.
Тому, перш ніж вибрати джерело омега-3 капсули ви повинні бути дуже обережними щодо виборі постачальника.
Тому що це не так важко перевірити на наявність забруднень, таких як ртуть, і є добре відомі стандарти для наслідування.
Існує одна компанія, яка робить кращі добавки омега-3, і вони переконуються, що перевищує всі стандарти. Але вони не на полицях вашого місцевого магазину.
Таким чином, ви можете бачити, що є вагомі причини, щоб переконатися, що ви берете омега-3 щодня харчову добавку, але тільки один, який чистий.
Переконайтеся, що ви обираєте омега-3 ретельно.