омега-3 дієти – дізнатися все, що потрібно знати про омега-3 дієти в 6 простих кроків

Омега-3 дієта, що складається з омега-3 багаті рослинні продукти та добавки риб’ячий жир є кращим харчуванням, що ви можете дати вашому тілу. Дізнайтеся, експерт факти в цій статті, що може допомогти вам отримати максимальну користь з омега-3 жирних кислот для вашого здоров’я.

Омега-3 дієти прибутку особливого значення Для більшості західних людей, як їх раціон досить істотний дефіцит Омега-3 жирних кислот. Наші тіла природно розвивалися, щоб споживати велику кількість омега-3 щодня.

Але сучасні методи тваринництва, в яких відгодовують худобу, даючи їм дієту, що складається з пшениці та кукурудзи, призводить до їх м’ясо, вельми дефіцитним по основних омега-3 жирних кислот.

Наприклад, корови, які харчуються природно в зелених пасовищах є багато омега-3 в їх м’ясо, тому що це їх природна дієта. Якщо вони годували зерна і кукурудзи, це не означає, що багаті омега-3 дієти для них, і таким чином, їх м’ясо також вельми дефіцит омега-3.

Крім того, риба є одним з кращих джерел омега-3 жирних кислот. Багато видів риб споживають морські водорості, як їх природна їжа. Це робить їх плоть як багате джерело омега-3 жирних кислот. Але, риби, такі як лосось, які вирощуються в тваринництві, подають на гранулах, яка не є їх природною дієті. Це призводить до жирної риби, які не містять більше омега-3, як вони повинні бути спочатку містить.

З іншого боку, риби, що живуть в океані, природно, багаті омега-3 дієти. Але, вони також містять багато токсинів і забруднюючих речовин, таких як ртуть, свинець і ПХБ і т.д., які в достатку в морських водах через діяльність людини, такі як промислове забруднення. Ці токсини накопичуються в тілі риби і в кінцевому підсумку досягти наші тіла, коли ми споживаємо їх.

Тому, якщо ви хочете мати кращих омега-3 дієти, то ви повинні додати чистої добавки риб’ячого жиру у вашому раціоні. Шукайте добавки, які пройшли процес молекулярної дистиляції. Це процес, який видаляє токсини і забруднюючі речовини з риб’ячого жиру і отриманий чистий масло, збагачене омега-3, потім інкапсульовані в найбільш здорових і безпечних добавок.

Крім високої якості продукції рибу маслом, ви можете включити декілька природних продуктів, як частина вашого омега-3 дієти –

1) Темно-зелені листові овочі, такі як шпинат, капуста, китайська капуста і т.д.
2) Оливкова олія – ​​переконайтеся, що ви не готуєте масло, як її можна легко пошкодити при нагріванні. Краще всього використовувати сировину в салати, і т.д.
3) Горіхи і насіння, такі як лляне насіння, мигдаль, волоські горіхи і т.д.
4) Олія кукурудзяна і соняшникова олія
5) Яйця – Існує близько 100 мг Омега-3 на яйце.
6) Трава годували м’ясом – воно не може бути доступна в популярних супермаркетах, але ви можете знайти його в деяких місцевому фермерському ринку.

У тому числі вказане вище продуктів, як частина вашого омега-3 дієти і доповнюючи його Омега-3 рибу добавки масла допоможе вам багато, щоб поліпшити своє здоров’я і досягти всіх переваг омега-3 жирних кислот.