омега-3 джерел – відкрийте для себе найкращий джерело омега-3 кислоти, які творить чудеса для Вашого health_

Омега-3 жирні кислоти відіграють важливу роль в нашому здоров’ї і благополуччі. Які рослин і тварин на основі омега-3 джерел? Це найкраще джерело омега-3 жирні кислоти? Дізнайтеся, експерт відповіді на ці питання в цій статті.

Омега-3 джерел

Хоча існує безліч типів джерел омега-3, риб’ячий жир, безперечно, кращий джерело омега-3 кислот. Вона багата DHA і EPA, які є двома найбільш важливими Омега 3 для мозку, серця, системи травлення, шкіри і суглобів здоров’я.

DHA грає життєво важливу роль у підтримці, оновлення та ремонт клітин мозку. Його недолік є причиною багатьох неврологічних і психологічних розладів, таких як депресія, ADD, ADHD і біполярного розладу.

Для немовлят, грудне молоко служить кращим джерелом Омега-3 кислотами, як вона багата DHA. Для дорослих, риба і м’ясо хорошого омега-3 джерел. Тим не менш, ми повинні бути обережні, у той час як ми споживаємо риби безпосередньо.

Промислове забруднення в глобальній морів і океанів призвело до накопичення шкідливих токсинів і забруднюючих речовин, таких як ртуть, свинець, ПХБ і т.д. в тілі риби. Таким чином, споживання риби піддає нас ризику цих токсинів і отруєнням ртуттю.

Споживання риби від 3 до 5 разів на тиждень забезпечує хорошу омега-3 добавок, але ви повинні переконатися, що споживають різні сорти риби з метою пом’якшення та запобігання ризику забруднення ртуттю.

Накопичення важких металів у нашому організмі відбувається в повільному темпі і має багато фатальних наслідків. Наприклад, лосось є дуже хорошим джерелом омега-3 жирних кислот, але лосося, спійманого в Атлантичному має дуже високі рівні забруднення ртуттю.

Один з інших видів риби, яка є відмінним омега-3 джерело Хоки риби, яка знаходиться в холодних і глибоких водах Нової Зеландії. Це, природно, дуже високо в DHA і EPA омега-3 і її промисел контролюється і регулюється урядом Нової Зеландії в якості сталого управління природними ресурсами.

Краще джерело омега-3 кислот

Очищена добавок риб’ячого жиру служить одним із кращих способів, щоб пожинати дивовижні переваги для здоров’я омега-3 без ризику забруднення. Переконайтеся, що ви використовуєте добавки молекулярно дистильованої.

Молекулярна перегонка являє собою процес очищення, в якому риб’ячий жир складається вільної від забруднень, таких як ртуть, свинець, ПХБ та ін Отримане масло потім інкапсульовані в добавки, які є повністю безпечними для споживання.

Ви були б здивовані, дізнавшись, що Масло печінки тріски, який колись вважався одним з найкращих джерел омега-3 кислот, насправді небезпечно для вашого здоров’я. Це відбувається через 2 причинам –

– Риб’ячий жир отримують з печінки риби,. Він містить дуже високий рівень ртуті, яка є небезпечною для здоров’я.

– Масло печінки тріски дуже багатий вітаміном А. Його передозування можуть бути шкідливі і токсичні.

Молекулярно дистильованої добавки риб’ячого жиру, отриманих з риби Хоки виявили в Новій Зеландії можна назвати одним з кращих джерел омега-3 кислот.

Це, природно, високим вмістом DHA і EPA. Він не має вітамін А, як це зроблено з плоті риби. Він знаходиться в холодних і глибоких водах Нової Зеландії, які недоторканими промислового забруднення і забруднення.