обговорюють правду про молекулярно дистильованої риб’ячий жир

Подивимося правді в очі. Молекулярно дистильованої риб’ячий жир є популярним додатком здоров’я, але це важливо для споживачів, щоб зрозуміти, що є добре, краще і кращим серед добавок на ринку. Перше, що потрібно дізнатися про це кількість омега-3 жирних кислот, які насправді в кожній капсулі.

Основна користь для здоров’я добавки пов’язані з омега-3 жирів, які вони містять. Більшість людей отримують велику кількість жирів у своєму раціоні, але мало, якщо такі є, це омега-3 жирів. Тим не менше, ці жири мають важливе значення для людського тіла.

Коли поживні необхідно, це означає, що організм не може виробляти це саме по собі, так що він повинен бути присутнім у раціоні. В іншому випадку, симптоми дефіциту буде відбуватися. Омега-3 недоліків були залучені в проблеми з шкірою, депресію, розлади дефіциту уваги, агресивна поведінка і когнітивних розладів у літніх людей.

Капсула може містити 100 мг молекулярно дистильованої риб’ячий жир, але тільки частина, яка омега-3 жирів. У добавок краще, принаймні, 50% жиру омега-3 і високий відсоток DHA.

DHA або докозагексаєнова кислота є найдовшою ланцюгом з незамінних жирних кислот. Тіло може легко перетворити його в будь-якому з інших, у тому числі з охорони навколишнього середовища. Збільшення споживання ейкозапентаєнової кислоти або EPA, як відомо, корисні для зниження ризику серцево-судинних захворювань. Це може допомогти людям знизити кров’яний тиск природним шляхом. Вона також має протизапальну дію, що вигідно для хворобливих станів, таких як артрит.

Збільшення споживання омега-3 жирних кислот було показано, що зниження рівня тригліцеридів, циркулюючих в кровотоці. Одне дослідження показало, що DHA був більш ефективним, ніж EPA для цієї мети.

Інший омега-3 називається DPA (докозапентаеновой кислоти). Він є основним компонентом сальник. Не дуже багато відомо про DPA, але це, як вважають, сприяють загальному серцево-судинних захворювань. Так, молекулярно дистильованої риб’ячий жир повинні його утримувати, і його кількість повинна бути чітко вказані на етикетці, поряд з іншими.

Кращі бренди забезпечення як мінімум 120 мг EPA і DPA 50 мг 1000 мг в капсулі. Для дорослих, дві капсули на день рекомендується зменшити ризик вікових захворювань серця та інших дегенеративних захворювань. Для людей, які страждають від артриту, більшої кількості може бути рекомендовано.

Існує доказ того, вважаю, що протизапальна активність молекулярно дистильованої риб’ячий жир не так висока, як те, що знаходиться в природній формі тригліцеридів. Але, якщо додаток включає в себе природні тригліцериди, виробник повинен бути в змозі довести, що вони вільні від забруднень, таких як ртуть і ПХБ.

Ртуть є найбільш поширеним забруднювачем і недавнє дослідження показало, що деякі марки масла лосося містять кількість досить велика, щоб відтінити симптоми отруєння ртуттю. Ці симптоми включають тремор і порушення сну.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Споживачі можуть захистити себе від небезпеки отруєння ртуттю, досліджуючи виробників стандарти чистоти. Навіть молекулярно дистильованої риб’ячий жир може містити деяку ступінь забруднення. Таким чином, важливо, щоб перевірити сертифікат виробника аналізу, перш ніж купити.