норвезька риб’ячий жир відкрити для себе справжню правду

З Норвегією, що мають одні з найбільш чистих вод і досить чисте природне середовище, я був вражений, дізнавшись, що норвезький риб’ячий жир не кращий вибір в ці дні. Дізнатися, чому.

Незважаючи на відмінну середу, здається, що більша частина нафти надходить з вирощеної риби та лосося від занадто. Якщо ви коли-небудь були рибна ферма ви відразу ж знаєте, як жахливо вони можуть бути, утримуються в клітках і навіть не мають достатньо місця, щоб розвернутися.

Це залишає норвезька риб’ячий жир з низьким рівнем основних омега-3 DHA і EPA, що в порівнянні з похідними від інших видів, таких як дикі Хоки і тунець.

Омега-3 рівнів завжди буде набагато вище, якщо риба з дикого харчування планктоном, а не годували гранул у ферму, і лосось має більш низькі рівні в будь-якому випадку. Це означає, що буде не вистачати на всі наслідки того, що ці дивовижні добавки можуть зробити для вас.

Недавнє дослідження показує нам, що DHA є найбільш корисними жирами безумовно для профілактики нападів стенокардії та належне функціонування мозку, тому важливо, щоб шукати добавка з високим рівнем цього. Більшість сьогодні мають більш високий рівень EPA як це дешевше, так що перевірити етикетку або на сайті уважно подивитися, окремі суми.

Молекулярної дистиляції також має важливе значення для забезпечення масло не містить домішок, таких як ртуть і свинець, і те, що відомо як фармацевтичного класу. Цей процес простий видаляє забруднення, залишаючи тільки чистий концентрат олії в своєму природному стані готова бути легко засвоюється організмом.

З одним із провідних омега-3 в світі вчені говорять, що споживають більше жирів омега-3, ймовірно, найважливішим зміна раціону харчування, що більшість людей могли б коли-небудь зробити, щоб поліпшити своє здоров’я, важливо, щоб отримати право один, і це не норвезька риб’ячого жиру більше.

Якщо Ви хотіли б дізнатися більше про високу якість омега-3 добавки Особисто я, відвідати мій сайт сьогодні.