нові докази причетності омега-3 з стримуючим фактором для хвороби Альцгеймера

У 2007 році, вперше в історії, було більше людей над державою-пенсійного віку, ніж було дітей. І ця тенденція буде продовжуватися – протягом наступних 20 років кількість людей старше 85, за прогнозами, подвоїться.

Але те, що якість життя нашого старшого покоління? Медичний прогрес і більшої обізнаності здоров’я означає, що все більше людей “врятував” від загрозливих життю станів, але є ряд не загрожують життю умовах, що у нас немає ліків. Так, наприклад, хвороба Альцгеймера.

В даний час в 1 з 6 людей старше 80 страждають від хвороби Альцгеймера. У загальній складності 417 000 людей з цим захворюванням. При такому великому збільшенні в старшому поколінні передбачив, не може бути 1000000 людей, що борються з хворобою Альцгеймера до 2030 року. Так є все, що ви можете зробити прямо зараз, щоб захистити себе від цієї хвороби в майбутньому?

Недавнє дослідження, проведене Martek Biosciences попросив, щоб саме питання, і, можливо, виявили відповідь.

485 осіб із середнім віком 70 років, здоровий, але з легкої втратою пам’яті, взяв участь у рандомізованому, подвійному сліпому, плацебо-контрольоване, багатоцентрове дослідження. Дослідження почалося з сполученим Пов’язані навчання тестування прийняті всіма. Потім половину групи взяли 900 мг омега-3 жирних кислот DHA в той час як інша половина брали плацебо протягом 6 місяців. Потім учасники СБ тест знову і група прийняття доповнення показали значне поліпшення в порівнянні з групою плацебо.

Це говорить про те, що дієтологи говорили деякий час: мозок складається з незамінних жирних кислот. Коли вона стає голодний, нагодуй його, що йому потрібно.

Ще один дуже цікавий елемент експерименту було те, що 402 людей, вже страждають м’якою Альцгеймера також взяли участь у дослідженні, з 2 г доповнення DHA. Але після 6 місяців не було ніяких істотних поліпшень в їхніх тестів.

Це передбачає, що омега-3 може виступати в якості стримуючого з початком хвороби Альцгеймера, але це не лікування. Тому ми повинні переконатися, що ми отримуємо багато цих ключових поживних речовин з самого раннього віку. Як незамінні жирні кислоти відмінно підходить для багатьох інших речей (наприклад, про це дослідження групи, прийняли доповнення DHA також зазнали зниження ЧСС) всіх, включаючи дітей отримають регулярний прийом здоровими.

Але в якості стримуючого фактора для хвороби Альцгеймера Зокрема, 1 у 14 осіб старше 65 років страждають від цієї хвороби, через 15 років цей ризик більш ніж удвічі. Вік на сьогоднішній день є найбільшим фактором ризику для захворювання, тому якщо ви будете наближатися до 60-х, 70-х або 80-х років робити те, що тепер ви можете захистити себе якомога краще від цього захворювання.

І візьміть Незамінні жирні кислоти доповнення.