невимовні істини про риб’ячий жир для депресії

Я вас не знаю, але я готовий посперечатися, що якщо ви або близька людина перебуває в депресії прямо зараз, ви були б готові поглянути на можливі засоби правового захисту доступні для вас. Ця тема вражає особистий відгук у мені, як депресія працює в моїй родині. Може Риб’ячий жир для депресії роботі? Я абсолютно вірю, що може. Однак не вірте мені на слово. Читайте досліджень і решті частини цієї статті, і ви будете в змозі визначити, якщо насправді риб’ячий жир для депресії є життєздатним варіантом.

Схоже, що кожен раз, коли ми повернути голову, є деякі нові ліки, захоплення, трюк або доповнити стверджуючи, що це чарівне ліки куля для хронічних захворювань, як депресія.

Насправді, дуже мало хто з них здатні жити до їх вимог. Доброю новиною є те, що деякі насправді заслуговують величезної похвали. Добавки риб’ячого жиру є одним з них.

Якщо ви були в депресії, ви знаєте, що це одна з найгірших речей, які ви можете випробувати. Вибравшись з ліжка вранці є рутиною сам по собі. Більшість днів він відчуває, що ви повинні поставити в три рази більше зусиль, щоб залишатися на завданні. Ви не можете зосередитися, ви тільки з’їсти (або їсте занадто багато), ви втрачаєте мотивацію, статевого потягу не існує, і життя тільки здається безглуздим. Не кажучи вже плачу, гніву та ізоляції. Будь-які надії на яскраві дні і захоплююче майбутнє, здається, повністю зменшуватися. Я був там.

За оцінками, 14 мільйонів (5%) населення Америки бореться з депресією в різних формах і ступеня тяжкості. Цікаво відзначити, що випадки депресії збільшилася за той же період часу відбулося зниження споживання риби і риб’ячого жиру. Чи є це просто збіг? Я не думаю, що це. Вона була добре документована, що високі дози довголанцюжкових омега-3 рибу добавки масла мають вплив на підвищення рівня серотоніну в мозку. Це відомий факт. У деяких старих дослідженнях за участю даючи високі дози риб’ячого жиру добавки для собак, було встановлено, що відбулося збільшення рівня серотоніну в лобовій корі.

фактор Японії

Кількість людей, які страждають депресією в Японії становить лише частина того, що ми знайшли б в Америці чи в інших країнах з низьким споживанням риби. Одне з ключових відмінностей відзначити, окрім номерів є те, що японці їдять величезну кількість риби щодня в порівнянні з тими країнами з зростаючим числом депресивних громадян. Чи правда, що у них є кращі гени? Це можливо, але неможливо укласти в цій точці. Чи правда, що відбулося деяке нерозголошення депресивні епізоди в Японії в порівнянні з Америкою? Це також можливо, через культурних відмінностей. Причина, можливо, в тому, що японська просто більш високий і безперервного споживання омега-3 в своєму раціоні. На додаток до цього, японська дієта вельми обмежені за омега-6, яка була показана, роблять негативний вплив на психічне і фізичне здоров’я, коли не збалансовані з омега-3.

Експеримент Гарвардського

Можливо, ви чули Андрія Stoll і його риб’ячий жир для депресії експерименту, проведеного в Гарвардському університеті. В експерименті брали участь даючи одній групі пацієнтів з біполярної депресією високі дози добавок риб’ячого жиру, і надання іншій групі плацебо оливкової олії. Експеримент був встановлений в останні дев’ять місяців.

Результати

Через чотири коротких місяці експеримент був припинений, оскільки відмінності між групами приймаючи риб’ячий жир для депресії і групи, що приймали плацебо, були настільки величезні було визнано неетичним, щоб продовжити. З цих результатів було зроблено висновок, що група приймати добавки риб’ячого жиру спостерігалося збільшення серотоніну і збільшення кровотоку в мозок, який забезпечить кращий розподіл поживних речовин, як кисень і глюкозу що призведе до поліпшення психічних функцій і можливостей. Зроблено висновок, що риб’ячий жир для депресії дійсно життєздатний варіант в даному конкретному випадку.

Були добавки риб’ячого жиру, щоб подякувати за це величезний успіх? Хоча відповідь буде відрізнятися думки, воно не здавалося б смішно думати, що це було.

У більш пізньому дослідженні, проведеному протягом дворічного періоду, це було “виявлено, що як високе співвідношення жирів омега-6 до омега-3 і низький рівень DHA в крові передбачив суїцидальної поведінки у людей з депресією” (P Tribole 100).

Іншими словами, якщо у вас депресія, ваша мета, щоб зменшити омега-6 і збільшити омега-3. Ви можете зробити швидкий пошук в інтернеті для загального джерел омега-6 жирів, і ви вже знаєте, що добавки риб’ячого жиру, подає найкращий спосіб отримати омега-3.

Тепер, коли ви озброєні цю інформацію, ви повинні бути в змозі визначити, якщо риб’ячий жир для депресії є гарною альтернативою для вас. На мою особисту досвідчений з депресією, він упевнений, бити синтетичні альтернативи ліків. У будь-якому випадку, ви повинні проконсультуватися з лікарем перед початком будь-якого лікування або приймати риб’ячий жир для депресії. Навіть якщо це неможливо на даному етапі остаточно визначити, що добавки риб’ячого жиру відповідають за зниження депресії, свідчить, здається, переважна більшість вказують у цьому напрямку.

Щоб дізнатися більше про добавки риб’ячого жиру, я беру щодня, щоб допомогти моїй депресії, відвідати мій сайт сьогодні.