наукових досліджень зеленого чаю

За даними дослідження, доповідалися на Шостої міжнародної конференції з кордонів у профілактиці раку, під егідою Американської асоціації ракових досліджень, стандартизовані поліфенол зеленого чаю підготовку (Polyphenon E) обмежує ріст пухлин товстої кишки у щурів, які отримували речовину, яка викликає рак . “Наші результати показують, що щурів годували їжею, що містить Polyphenon E в два рази менше шансів на розвиток раку товстої кишки,” Доктор Сяо Хан, від Ернеста Маріо Школа фармації в університеті Рутгерса, Piscataway, Нью-Джерсі, наголошується в заяві.

2006 Дослідження, опубліковане в 13 вересня номері Журналу Американської медичної асоціації уклали “споживанням зеленого чаю пов’язано зі зниженням смертності від усіх причин і від серцево-судинних захворювань, але не зі зниженням смертності від раку.” Дослідження, проведене Школою Університету Тохоку державної політики в Японії, а потім 40530 дорослих японців у віці від 40-79, без історії інсульту, ішемічної хвороби серця, раку або на початку дослідження, починаючи з 1994 року. Дослідження слідують всім учасникам на термін до 11 років за смерті від всіх причин і на термін до 7 років за смерть від конкретної причини. Учасники, які споживали 5 або більше чашок чаю на день, мали на 16 відсотків нижчий ризик смертності від усіх причин і 26 відсотків нижчий ризик серцево-судинних захворювань, ніж учасники, які споживали менше однієї чашки чаю на день. У дослідженні також говориться: “Якщо зелений чай робить захисту людини від серцево-судинних захворювань або раку, очікується, що споживання цього напою б внести істотний внесок у продовження життя, враховуючи, що серцево-судинних захворювань і раку є два провідних причин смерті в усьому світі.”

Дослідження, проведене в у лютому 2006 року видання Американський журнал клінічного харчування укладено “більш високий рівень споживання зеленого чаю пов’язаний з більш низьку поширеність когнітивних порушень у людей”.

У травні 2006 року, дослідники з Єльського Університету школи медицини важив з цього питання з оглядову статтю, подивився на більш ніж 100 досліджень про користь зеленого чаю. Вони вказали на те, що вони називають “азіатської парадокс”, який відноситься до більш низькі показники серцевих захворювань і раку в Азії, незважаючи на високі темпи куріння. Вони припустили, що 1,2 л зеленого чаю, яка споживається багато азіатів щодня забезпечує високий рівень поліфенолів та інших антиоксидантів. Ці сполуки можуть працювати в декількох способів поліпшити серцево-судинних захворювань, в тому числі запобігання крові склеювання тромбоцитів (Цей ефект антикоагулянту є причиною, попереджають лікарі хірургічних пацієнтів, щоб уникнути зеленого чаю до процедури, які покладаються на здатність згортання пацієнта) та підвищення рівня холестерину, кажуть дослідники, вивчення яких з’явилася в травневому номері журналу Американського коледжу хірургів. Зокрема, зелений чай може запобігати окислення LDL холестерину (“поганого” типу), які, у свою чергу, може зменшити накопичення бляшок в артеріях, пишуть дослідники.
Дослідження, опубліковане в 22 серпня 2006 видання Біологічна Психологія подивився на зміну реакції на стрес за допомогою L-теанін, хімікат, знайдений в зеленому чаї. Це “припускає, що пероральний прийом L-теанін може призвести антистресовий ефекти через інгібування коркового збудження нейрона.”