наука може пояснити природні засоби

Чи справді це добре, щоб взяти натуральної медицині в якості альтернативи рецептом ліків? Існує гігантський спектр думав там, велика частина його дещо сумнівним. Але є один факт, ми можемо бути дуже впевнені: натуральна медицина не є заміною рецепт засоби правового захисту. Ви не збираєтеся, щоб отримати ліки від раку з натуральної медицині, тому не очікуємо світі.

Погляд на кожному природне рішення, і ви побачите, що вони відзначені як “не ліки і не повинно сприйматися як таке. Але це не принципово, що ми бачимо тут.

Тому ефект плацебо має вирішальне значення

В основному кожен медичні суду небудь проводилися, люди отримували плацебо або марним дозу нічого. Вони не сказали, що таблетки вони споживають нічого не робить. Щоразу, спостерігачі вважають, що плацебо має вимірний ефект.

Цей дивний результат був виміряний знову і знову: це одна з найцікавіших демонстрацій влада мозку по всьому тілу; таланту розуму по-справжньому ефект фізичних змін.

чому природні засоби працюють як плацебо

Якщо лікар сказав, щоб ви їсте гранат кожен день, тому що це буде специфічний вплив на свого роду медична проблема у вас був, ви, швидше за все, зробити це. І цілком можливо, ваш розум може переконати вашого фізичного тіла (як це відбувається як і раніше в значній мірі таємницею наукою), щоб працювати над цією проблемою.

Загалом, багато природні лікарські засоби працюють за таким же основу. Вони не були повністю перевірені на 100% відповідної наукової ситуації, тому знання про притаманних їм властивостей у кожній натурального продукту відбувається від більш широких досліджень. Претензії не висував що той чи інший природної медицини буде прибирати захворювання або належного хвороби, але в цілому, багато властивостей цих натуральних продуктів, як відомо, працюють такі області колись.

І якщо вони не завжди працюють, це не має значення – ви приймаєте ліки, багато в чому таким же способом, як плацебо, які впливають на вашу проблему. Але те, що є велика велика історія ненаукових, загальні знання з цього товару (як, наприклад, оливкове масло, як правило, відмінно підходить для вашого тіла), має дуже великий вплив на як ваш розум розглядає цей акт приймати протизаплідні таблетки. Коли ви ковтаєте ліки і думати про свої претензії, то починаємо процес всередині вашого тіла, що лабораторні науки все ще не розуміє.

але ви не можете взяти плацебо.

Беручи даремні таблетки сама по собі не буде працювати. Якщо це так, ми всі були б безперервно ковтання плацебо для багатьох завдань, особливо коли ми не хочемо кинути фактичного визначені ліки. Нам потрібний продукт, який знаходиться на півдорозі між фактичною фармацевтичної (і його можливих побічних явищ) і плацебо, який робить нулю.

Натуральні продукти заповнити цей пробіл. Вони не належним таблетки, вони є лише натуральні екстракти з овочів і трав і так далі. У них є деякі лікувальні властивості, але той факт, що вони будуть 100% полегшити ваші питання не була науково доведена. Це не питання.

Що має вирішальне значення в тому, що ви ножним стартером цукром таблетки ефект, який, безумовно, сильніше, ніж ви, можливо, призвело до очікувати. Якщо ви втомилися про взяття фармацевтичного для більш м’якого симптом чогось (газ, наприклад), то чому б не піти з природним ліками?