наскільки корисні вітаміни

Дозвольте мені сказати вам, що вітамін і наскільки корисними вони можуть бути. Вітамін являє собою органічне з’єднання і вони необхідні, щоб допомогти вашому тілу рости і залишатися здоровим. Що це означає, простіше кажучи, в тому, що вітамін є природним хімічним. З найважливіших вітамінів, є тринадцять основних з них, відсутність будь-якого з них може означати, що ви недостатньо в певних вітамінів.

Вітаміни бувають двох різних типів, ці розчинні в жирах і ті розчиняються у воді. З основних вітамінів А, D, Е і К є ті, розчинних у жирах вітамінів і B і догляд розчиняються у воді. Водорозчинні вітаміни не зберігаються в організмі і тому ці необхідно регулярно додавати.

У цілому, якщо у вас є нормальні добре збалансована дієта це має забезпечити ваш організм вітамінами вона потребує, але якщо ваша дієта не повністю збалансованим, то ви, можливо, буде потрібно на додаток ви отримаєте вітаміни у вашому раціоні. Це показує, що вітамінні добавки можуть бути корисні. Деякі з таких може запропонувати, якщо ви, можливо, буде потрібна допомога з вашої споживання вітамінів.

Вітамін В12 міститься в м’ясі так це те, вегетаріанцям необхідно звернути увагу. Вітамін С і В може бути відсутнім у літніх людей. Люди, що працюють в нічну зміну може мати недолік вітаміну D, як ваше тіло виробляє цей сонячний світ протягом години. Перевантажені роботою люди, люди під тиском і людей, що страждають від стресу може бути вистачає вітаміну В і С. Люди на дієтах, також може мати недолік цих вітамінів 2. Вітамін B може бракувати у алкоголіками і дефіцит вітаміну С може бути проблемою області для завзятих курців, а також сильно питущих.

Звичайний спосіб отримати вітаміни у вашому тілі в усній формі. Деякі вітаміни можуть бути прийняті шляхом ін’єкції, такі як вітамін B12, але важливо, що це тільки здійснюється повністю кваліфікованим лікарем. Приймаючи вітаміни усно вони повинні пройти через вашу травну систему і сильні кислоти в шлунку може знищити велику частину корисності вітамінів так що ви повинні переконатися, що ви виконаєте рекомендовані дози, не більше або менше, але рекомендовану дозу.

Сподіваюся, я не зіпсувала ваші погляди на вітаміни, але ви повинні пам’ятати, що, хоча у вас може бути здоровою і добре збалансованої дієти, природні процеси вашого тіла може зруйнувати деякі з значення вітамінів ви поглинаєте. Якщо ви хочете, щоб допомогти зберегти їх ефективність, ніж є свіжих продуктів і приготування страв, тільки злегка допоможе підвищити корисність вітамінів.

Вітамінні добавки можуть бути використані, щоб допомогти підвищити будь-який недолік вітамінів ви можете мати і додаткові вітаміни є найбільш легко отримано, (і використовується), у вигляді таблеток. Вітаміни в таблетках може бути або декількох вітамінів або окремих видів вітамінів. Рішення про те, що ви берете до вас, якщо, звичайно, ви не були рекомендується приймати вітамінні добавки вашим лікарем. Вітамін С, часто сприймається в зимовий час і час підготовки до нього. Це було показано, щоб допомогти зберегти застуди в страху.

Ви повинні тільки приймати вітаміни, щоб допомогти доповнити добре збалансовану дієту і не залишилися за бортом, так що приймайте вітамінні добавки, в помірних кількостях. Візьми стільки, скільки вам потрібно, і не більше, і якщо у вашому раціоні, як добре, як це має бути, то вам не знадобиться будь-які вітамінні добавки. Ви повинні пам’ятати, що вони, як випливає з назви, харчові добавки, і вони не призначені для заміни добре збалансовану дієту. Будьте розумні і використовувати вітамінні добавки ретельно.