найважливіших мінералів для міцним здоров’ям

Багато хто з нас, особливо жінки, відчувають дефіцит кальцію і магнію. А між тим, дефіцит магнію фактично зменшує кількість кальцію у вашому тілі! Це, AOS, тому що магній необхідний для засвоєння кальцію. Додатковий прийом кальцію виграли, АОТ різко поліпшити свій рівень кальцію, якщо ви не, АОТ відповідний рівень магнію. Так що ж таке магній, і чому це так важливо?

Магній є важливим мінералом, який бере участь у більш ніж 300 ферментативних реакцій. Запропоновані RDA становить 300-400 мг для здорових дорослих, але багато хто з нас отримують менше, ніж 150 мг на день. Низький рівень магнію може викликати дратівливість, головний біль, м’язова слабкість, нерегулярне серцебиття, м’язові посмикування або спам, запори, безсоння. Магній допомагає підтримувати нормальний м’язових і нервових функцій, зберігає стійкий ритм серця, підтримує здорову імунну систему, а також сприяє міцні кістки. Магній бере участь у метаболізмі енергії та синтезу білка. Метаболізму вуглеводів і жирів залежить від магнію, як тіло вимагає для завершення певних хімічних реакцій. Це, AOS Також важливо відзначити, що антиоксидант глутатіон вимагає магнію для його синтезу. Глутатіон має вирішальне значення для детоксикації діяльність в організмі і для імунної системи.

Одним з ключових переваг магнію забезпечує релаксацію. Це розслаблює м’язи і допомагає заспокоїти нервову систему. Для жінок, які страждають від головного болю, нервозність, або напруженості, магній добавки можуть допомогти для поліпшення цих умов. Збільшення магнію сприятиме зміцненню кісток за рахунок поліпшення засвоєння кальцію. Деякі форми магнію є більш доступними для тіла, наприклад, гліцину або цитрат магнію. Уникнути оксид магнію, який є дешевої версії не використовуються також в організмі.

Природний, харчові джерела включають в себе: зелені листові овочі, морські водорості або зелені водорості, авокадо, горіхи, боби і зерна, такі як коричневий рис і просо. Кофеїн виснажує тіло, AOS магазинів магнію. Це, AOS легко зрозуміти, чому більшість американського населення є недостатнім, враховуючи відсутність у нас споживання овочів і високим споживанням кави і соди. Приймаючи гарячу ванну з англійської солі (сульфат магнію) є розслаблюючим способом поглинати цього важливого мінералу.

У той час як кальцій і магній є важливими мінералами для міцності кісток і здоров’я в цілому, багато жінок не знають певних цінних поживних речовин для здоров’я грудей. Так само, як жінки дбають про своїх кістках, є і природні способи, щоб піклуватися про здоров’я своїх грудей. Такі сполуки, як DIM (diinodolymethane, знайдені в овочах сімейства хрестоцвітних), кверцетин, екстракт куркуми і продовжують демонструвати користь для здоров’я жінок. DIM, компонент, знайдений в броколі, був добре досліджений на його здатність підтримувати здоровий метаболізм естрогену. Додаткові відомості про найважливіші мінералів для вашого здоров’я, відвідати www.dreliaz.org.