молозиво і його переваги

Молозиво є надзвичайно ефективним у боротьбі з вірусами та інфекціями, тому що він буде завантажений з імунною агентів і потужних факторів росту. В організмі людини, вилочкової залози, розташованої у верхній частині грудної клітини тіла, бореться з вірусами та інфекціями, виробляючи білих кров’яних клітин і Т-клітин. На жаль, через токсинів і дефіцит поживних речовин, вона стискається до однієї десятої від його розміру до того часу людина досягає 40. Дослідження показали, що регулярне споживання молозива може допомогти вилочкової залози повторно виростити його молодості розміру.

Молозиво використовується в багатьох із таких способів:

* Молозива поліпшити м’язову масу тіла в співвідношенні жиру

* Молозиво знищення бактерій, кандидоз, грибків і вірусів

* Молозиво депресії бойові і поліпшення настрою

* Молозиво зменшити алергічні реакції

* Молозиво балансу цукру в крові

* Молозиво омолодити шкіру і м’язові тканини

* Молозиво підтримки здорових суглобів і хрящів функції

* Молозиво пропаганді здорового кишкової флори

* Молозиво прискорення загоєння рани або травми

* Молозиво витривалість і збільшення робочих навантажень

Добавки * молозиво може знизити захворюваність інфекціями верхніх дихальних шляхів.

* Молозиво також функціонує як проносний, допомагаючи меконію з чистою, допомагаючи знизити захворюваність жовтяницею у новонародженої дитини.

* Молозиво містить протизапальні фактори, які зменшують набряки пов’язані з безперервним використанням суглобів.

* Традиційно молозива був використаний як засіб для лікування діареї; стан, який викликано шкідливими бактеріями. Молозиво зв’язує і транспортує залізо в організмі і є корисним для залізодефіцитної анемії

* Молозиво допомагає запобігти і боротися з різними видами раку.

* Підвищує загальну імунну систему і допомагає підвищити природну стійкість до хвороби і хвороби.

* Молозиво забезпечує антивірусні, антибактеріальні та протигрибкові захисту, створюючи несприятливі умови для росту численних шкідливих мікроорганізмів у тому числі відповідальність за спільні проблеми зі здоров’ям, таких як застуда, грип, діарея, виразки, захворювання ясен і дріжджових інфекцій.

* Молозиво покращує стан хронічних проблем зі здоров’ям, такі як діабет, хвороби серця, коліт, подразненої товстої кишки, синдром підвищеної кишкової проникності, фіброміалгія, хронічна втома, і ВІЛ.

* Молозиво лікує травну систему і покращує засвоєння поживних речовин.

* Багато людей також прийняти його за допомогу в дієти і бодібілдінгу, а також допомогти у спортивних та омолоджуючі схем здоров’я.