куркумін і Альцгеймера-це може допомогти

Однією з таких теорій я взяв на нещодавно, стосується куркумін і Альцгеймера. Цей прекрасний екстракт трави отримують з куркуми рослина, пряність родом з індійського південь континенту.

Навіть там він був використаний протягом століть для лікування багатьох умов, тому що рослини лікувальні властивості.

Сьогодні він як і раніше використовується в якості простого компонента порошок каррі, і має високу в їх щоденний раціон. Більшість з нас у західному світі, які знають про куркуми ймовірно, використовувати його на нерегулярній основі для ароматизації і додати спеції, коли ми готуємо екзотичні страви.

Деякі цікаві коментарі стороні були зроблені експертами в галузі охорони здоров’я які згадують загальний факт, що є більш низька частота цього захворювання в Індії. Це додає довіри до позитивну зв’язок між здоров’ям і куркумін Альцгеймера.

Навіть дослідження, проведеного свої неврологи помітили збільшення когнітивних функцій у пацієнтів, які приймали екстракт.

Вона додала, що вона працювала ще краще, коли прийняті на ранніх стадіях хвороби, підкреслюючи її захисні і профілактичні якості.

Такі заяви дійсно їжа для роздумів і повинні запалити наш інтерес для більше на цю тему.

Іноді ми просто хочемо знати, що це працює, і не дуже багато на тому, як і чому. Ніхто не говорить, піти і жити в Індії, як ми легко можемо отримати ті ж самі захисні переваги тут, приймаючи високої якості добавки.

Просто переконайтеся, що відсоток екстракту куркуми куркумін показали, є якомога вище, принаймні 95%.