купити Acai Беррі – прочитайте це перед кинути гроші у вікно

Небудь питали себе, чому в будь-який час піти в супермаркет, ви не можете знайти асаї? І навіть Acai ягідні добавки на те пішло. Звичайно, ви можете знайти соковмісні напої з 5% Acai Беррі змішується в них, але ніколи не сік THATS переважно асаї. Це своєрідна пов’язано з тим, Acai Беррі була названа супер-пупер року в 2009 році. Її схвалили і вітали як найкращий продукт втрати ваги, Опра Уїнфрі і Рейчел Рей. Його бачили всі навколо телевізора та інтернет-сайтів. Багато вітають це як кращий втрата ваги дієти, щоб коли-небудь бути введені для середнього користувача.

Асаї є одним з найпотужніших фруктів природи. Вона упакована в комплекті з вітамінами, мінералами та іншими поживними речовинами. Він дме інші фрукти далеко з точки зору антиоксидантів разом з ORAC масштабі. Додаткові переваги ягоди асаї втрата ваги складає від для детоксикації всього організму, щоб допомогти вам мати більше енергії 24 години на добу і менше сонними.

І ще важливо, щоб розглянути, якщо ця ягода є настільки потужним, чому це немає в магазинах?

Ну відповідей полягає в ягоді. Ягода тільки в Амазонці. Після того, як зібраний і збирається, вона починає швидко втрачають його поживними речовинами. Це мала бути вантажу до вашої місцевому супермаркеті, до того часу він дістався там, це, напевно, вже втратили більшу частину його вітамінами і мінералами. Ось чому, ягоди заморожуються безпосередньо після того, як зібрані. Вони потім відправлені на завод постачальника, де продавець може перетворити заморожені ягоди в продукції, включаючи добавки, коктейль мікс, і двокрапка чистки.

Тепер, так як продукт, як правило, не продаються в магазинах, і ви повинні звертатися до Інтернету для цього, є багато шахраїв навколо. Похвально джерела купити Acai Беррі виробів з важко зустріти. Дуже важливо, щоб шукати 3 речі на сайті виробників: інформація про компанію, контактну інформацію та гарантію повернення грошей.

Щоб побачити кращі місця, щоб купити ваші Acai ягідної продукції, відгуки на ці продукти, і набагато більше інформації про сам плід, відвідайте наш блог Acai Беррі нижче.