креатин і “фаза завантаження”

Незважаючи на те, що всі мами говорять про креатин, це насправді одна з небагатьох добавок, що там працює і не нашкодити вам в процесі, якщо вони використовуються правильно. Ваше тіло використовує креатин Чи ви помістіть його у ваше тіло через порошкової формі, вигляді таблеток або червоного м’яса. Креатин просто дає вам більше енергії, що дозволяє поміщати в стек, що додаткові представником або два. Ті додатково кілька повторень буде виробляти більший ефект порівняно зі відрізка часу.

Перший крок у прийнятті креатин фази завантаження. Я хотів би взяти те, що креатин пляшки сказати з недовірою. Завжди читайте вказівкам на упаковці, перш ніж використовувати що завгодно, але також розумію, що ці компанії, щоб робити гроші. Вони іноді вигадки їх дозування так у вас скінчилися продукти швидше і мають на порядок більше.

Креатин використовується в циклах. Типовий цикл триватиме близько 8-10 тижнів залежно від індивідуума. Перший тиждень небудь цикл складається, що ми називаємо фази завантаження. Під час фази завантаження, ви будете приймати більше креатину, ніж зазвичай, щоб отримати ваше тіло до цього готові. Рекомендується, щоб ви берете 20 грамів / добу протягом фази завантаження. Ви можете розірвати цей вгору в 4-5 разів на день, залежно від того, коли ви їсте свою їжу і, коли ви працюєте. Важливо також, щоб приймати креатин до 2 годин перед тренуванням, тому що це займе час, для м’язів, щоб поглинути його.

Є кілька способів, ви можете приймати креатин. Деякі люди приймають його у вигляді таблеток, в той час як більшість з нас використовують у вигляді порошку. Я завжди купую позбавленого смаку тому що я взагалі поставив совок прямо мені в рот і запити його високу склянку виноградного соку. Також схвалено змішати креатин з білком або щоб покласти його в коктейлі або склянку води. Проблема з креатин, який не розчиняється добре. Ось чому я рекомендую вам просто поклав совок на задній частині мови і проковтнути, таким чином ви не втратите креатину в нижній частині чашки.

Пакети можуть сказати вам, взяти більше, ніж добова доза фази завантаження, але не слухати їх. Тіло буде просто виводити надлишки креатин і він буде даремно. Креатин може бути чудовим інструментом у допомогу вам у вашому подорожі, щоб прийти у форму. Завантажувальної фази є дуже важливим у циклі, так що не забудьте дотримуватися рекомендовані дозування і намагаюся не пропускати порції. Якщо ви пропустите ранковий совок, не приймайте 2 совка в запланований час.