креатин побічні ефекти

негативні побічні ефекти

Ніяких серйозних побічних ефектів від креатину не зафіксовано ні в наукових дослідженнях. Поширеною помилкою є те, що креатин є образливим стероїдами, як речовина, що може вбити вас. З невеликим утворенням, більшість людей можуть реалізувати хибності своїх претензій.

Найбільш поширені «негативний» побічним ефектом є збільшення ваги води. Збільшення ваги води може зробити ви, здається роздутою. Це буде виглядати, як ви тільки що зробили їсть різдвяну вечерю. І тому, що ваші м’язи будуть утримувати більше води, вони можуть відчувати себе більш м’якими на дотик. Ваші м’язи будуть ще бути твердим і імпозантний до нормальною людиною, але після того як ви відпочити протягом декількох годин і спробувати пограти, ваші м’язи не могли бути як скеля важко. Є, можливо, інші невідомі негативні побічні ефекти, пов’язані з креатин, але у зв’язку з відсутністю досліджень, існує не так багато доступних.

Іншим негативним побічним ефектом креатину, коли ви виходите з циклу. Якщо ви приймати креатин протягом 4 місяців, а потім припинити приймати його, ви помітите різке зниження у вашому енергетичному рівні і зовнішній вигляд. Ваше тіло може “здуватися” трохи, як ви втрачаєте зайву вагу води.

позитивні побічні ефекти

Тепер на хороший матеріал. Вам коли-небудь здавалося, ви втомилися, втомилися? Ви прокидаєтесь і вирішили, що не хочуть працювати, тому що ти дуже втомився, щоб піднімати тяжкості або біжи? Ну, якщо ви відповіли та на будь-який з цих питань, то креатин для Вас. Креатин є ракета-носій енергії. Це не те, пити каву або енергетичні напої, приймаючи щоденні добавки креатину ваше тіло буде звикнути до того, більше енергії протягом дня, залишаючи вас достатньо енергії, щоб прокинутися, потрапити в спортзал, і передбачають, що підвищити вам потрібно піднімати додатковий респ.

Інший позитивний побічний ефект креатину, як це зробить вас виглядати більше. Я припускаю, що це ви хочете подивитися, якщо ви читаєте цей блог. Коли ви приймаєте креатин організм утримує воду, що робить вас виглядати повніше. Це зробить вашу груди і руки, здається, більше, бо води в м’язах.

Беручи креатин ви зможете працювати довше і підняти більше повторень, ніж зазвичай. Це дуже позитивне благо прийняття доповнення. Ви будете набирати вагу (деякі вагою води, але найбільш м’язової маси). Якщо ви худий чоловік зараз і хочете скласти, то настійно рекомендується приймати креатин разом з іншими добавками, щоб допомогти прискорити процес уздовж. Не тільки ви будете збільшити свою вагу швидко, але ви отримаєте більше довіри, як ви стежите за своїм тілом набухають.

Якщо ви приймаєте креатин і починають відчувати серйозні негативні побічні ефекти (я кажу про біль у грудях або щось), я рекомендую, щоб ви перестанете приймати його негайно і зверніться до лікаря. Загальна креатин може бути дуже безпечної і продуктивної доповнення. Це один з небагатьох, що там практично не мають негативних побічних ефектів.