корисні добавки для захворювань пародонту

Захворювання пародонту буквально означає “хвороба навколо зуба” і є основною причиною втрати зубів. Мережа кістки, ясен і зв’язки, які формують зуб сокета називаються пародонту. Десни, які оточують зуби називаються ясен.

Пародонтоз проходить три стадії: гінгівіт, пародонтит і виділення гною.

На першому етапі, гінгівіт, відноситься до запалення ясен, обумовлене дошка, яка утворюється на зубах і яснах. Ця речовина, якщо належним чином не видаляється через щіткою і зубною ниткою твердне на зубний камінь, що дратує і вражає ясна. Оброблені на даному етапі, хвороби ясен можна управляти. Він ще не пошкоджені кістки і зв’язки, які утримують зуби на місці.

На другому етапі, періодонтит (починається як гінгівіт), відноситься до стадії, на якій нальоту потрапляє під яснами і починає пошкодити коренів зубів.

На третьому етапі; гною, відноситься до кінцевої стадії захворювання. Це впливає на кістки і підтримки для зубів. Десни часто відступати до того, що зуби виглядають видовженими; кишені утворюють під яснами, де наліт і їжа може збирати викликаючи неприємний запах і роздратування ясен більше. Зубний наліт і зубний камінь під яснами може призвести до інфекції, які ушкоджують кістку. Це призводить до рухливості зубів і випадання зубів.

Недостатнє очищення зубів є основною причиною захворювань пародонту, однак, інші чинники включають вживання алкоголю, наркотиків, тютюну, дієта з високим вмістом цукру, дихання через рот, і звичний стискаючи і скрегіт зубами. Спадкові, гормональний дисбаланс і стрес є інші можливі чинники.

Симптоми хвороби ясен:

За даними Американської стоматологічної асоціації, будь-яким з наступних може сигналізувати захворювань пародонту, хоча, можливо також мати стан не відчувають ніяких симптомів.

– Десни легко кровоточать чи тканин ясен, який червоні, опухлі і ніжною.
– Тканини ясен, який відірвався від зубів.
– Стійкий неприємний запах з рота або неприємний присмак у роті.
– Постійні зуби, які вільно або відділення.
– Гній, який сочиться з простору між зубами і яснами при подачі тиску на ясна.
– Будь-які зміни в тому, як ваші зуби поєднуються один з одним, коли ви вкусити або будь-які зміни в нападі часткових протезів.

Щоб запобігти захворювання ясен, щіткою і ниткою ваші зуби щодня, після кожного прийому їжі, якщо це можливо. Якщо ви не можете чистити, принаймні, прополощіть рот водою добре. На додаток до чищення зубів, використання електричної зубної щітки стимулює ясна. Уникайте рідини для полоскання рота з алкоголем, який може висохнути і дратують чутливі ясна.

корисні добавки:

Вітамін А (бета-каротин), здається, контролювати розвиток і загальний стан здоров’я ясен; недолік цього вітаміну часто призводить до інфекції ясен. Зйомка до 10000 МО бета-каротину в день.

Вітаміну С особливо корисно для профілактики гінгівіту і виділення гною і може сприяти загоєнню ясен. Дефіцит цього вітаміну викликає зуби, щоб послабити і зруйнувати. Візьміть 3000 мг на день.

Вітамін Е допомагає сприяють загоєнню ясен. Візьміть 400 МО щодня. Крім того, при запаленні ясен, відкрийте капсулу вітаміну Е масло і втирати його безпосередньо на уражену ділянку, щоб заспокоїти і полегшити біль в гумку кілька хвилин.

Фолієва кислота зменшує запалення і кровотечу. Полоскати рот 5 мілілітрами 0,1-процентний розчин фолієвої кислоти два рази на день, або, приймати 4 мг капсули або таблетки на день.

Коензим Q10 сприяє зменшенню набряклості запалення ясен і сприяє загоєнню. Одне дослідження пропонує вивести 50 мг на день протягом 3 тижнів знімає симптоми гінгівіту.

рослинні лікарські засоби:

Ромашковий чай заспокоює роздратовану ясен і може допомогти запобігти захворювання ясен. Він містить численні компоненти, в тому числі флавоноїди, які мають протизапальну і антибактеріальну дію. Використання в якості рідини для полоскання рота три або чотири рази на день між прийомами їжі і не пити після їжі.

Чорний чай може зменшити ваші шанси на захворюваннях ясен. Дослідження показують, що чай запобігає наліт виробництва. Суб’єкти, які промивають чорний розчин чай гальмував виробництво амілази в слині. Амілаза фермент, який розщеплює вуглеводи в крохмалистих продуктів у форму, бактерії харчуються. При зменшенні амілази, рот мікроби голодували і не може виробляти шкідливі токсини. У ньому також міститься фтор, який бореться з карієсом при зміцненні кісток, який зміцнює зуби.

Перстач містить сангвінарін, природні антибактеріальні речовини, які можуть запобігти зубний наліт від формування. Багато природні зубні пасти та рідини для полоскання рота містять перстач. Подивіться на бренд, який також містить фтор для додаткового захисту.

Goldenseal чай має властивості природного антибіотика, є заспокійливим рішення для інфіковані ясна. Вона може зруйнувати бактерії переслідують ясен. Використання в якості рідини для полоскання рота 3:57 разів на день, поки область не зажила.

Олія чайного дерева має антисептичні властивості, краплю олії поміщають безпосередньо на запалену область може допомогти боротися з інфекцією, яка викликає червоні, запалені ясна. Використовуйте один чи два рази на день, поки область не загоюється.

Інші трав’яні чаї використовуються в якості рідини для полоскання рота, які можуть бути корисні включають запашний, колючий чагарник, зефір, і жовтий док.

Попередження: Захворювання пародонту може збільшити ризик серцево-судинних захворювань. Якщо ви підозрюєте, що у вас є захворювання ясен, зверніться до стоматолога відразу.