комплексу вітамінів добавки і для чого вони потрібні

Вітаміни групи В:

Тіамін (B1) і рибофлавін (B2) необхідні, щоб допомогти тілу у виробництві енергії і впливають на ферменти, які впливають на м’язи, нерви і серце.
Ніацину (В3) відіграє важливу роль у виробництві енергії в клітинах і допомагає тримати шкіру, нервову систему і травну систему здоровою.
Піридоксин (B5) допомагає впливом нормального росту і розвитку.
Піридоксин (В6) допомагає білків тіла пробій і підтримує здоров’я еритроцитів, нервової системи і ланок імунної системи.
Біотин (B7) необхідна, щоб допомогти розпад білків і вуглеводів і допомагає організму виробляють гормони.
Фолієва кислота (В9) необхідна, щоб допомогти клітин в організмі і підтримувати зробити ДНК і відіграє важливу роль у виробництві наших червоних кров’яних тілець.
Кобаламін (B12) потрібна в ролі росту організму та розвитку. B12 також має частину у виробництві клітин крові, нервової системи і в тому, як тіло використовує фолієвої кислоти і вуглеводи.

Дефіцит в одній або декількох з цих вітамінів може призвести до анемії, втома, втрата апетиту, біль у животі, депресія, оніміння і поколювання в руках і ногах, м’язові судоми, респіраторні інфекції, випадання волосся, екзема, слабкий ріст у дітей і вроджених дефектів.

Деякі люди в системі охорони здоров’я вважають, що нестача цих вітамінів може послабити імунну систему і зробити вас більш сприйнятливим до раку. Вони рекомендують, що високі дози вітамінів для лікування людей, хворих на рак. Дослідники вивчають відносини між споживання вітамінів і ризик розвитку деяких видів раку.

Переваги Вітаміни групи В великий в ослабленні стресу і лікування тривоги і депресії. Вони можуть допомогти людині у втраті пам’яті, допомогти полегшити ПМС і зменшити ризик серцево-судинних захворювань.

11 Компоненти комплексу вітаміну В є необхідними поживними речовинами для речей, які розум пов’язаних, настрій, пам’ять і навіть мігрені можуть отримати вигоду з цих вітамінів. Якщо ви берете на себе комплекс вітамінів у відповідних кількостях один може допомогти зменшити занепокоєння, ліфт депресію, полегшити ПМС і підвищить ваш енергетичний рівень.

Багато людей вважають, що вони не отримують достатню кількість вітамінів B. Якщо ваш рівень стресу високий або ваш настрій відчувати себе трохи від вас може бути дієта з низьким вмістом цих вітамінів групи В і ви виграли б від більш високих кількостях міститься в добавках.