коли ж трав’яні доповнення стати наркотиків

Рослинні лікарські засоби були використані протягом тисяч років. Трави вирощують, збирають і сушать при певних умовах мати оптимальну кількість властивостей, доступних для використання. Всього трави мають багато переваг для використання в рослинних лікарських засобів. Всього трави не тільки містять хімічні речовини, які мають цілющі властивості вона використовується для, але також містить вітаміни, мінерали, і багато інших речей, які виступають в якості буфера.

Це робить весь трави самі по собі дуже безпечно взяти з собою також практично немає побічних ефектів. Трав’яні властивості настільки ефективні, що близько 70% рецептів виводяться з цілющих властивостях трав. В останні роки дослідження в трав’яних властивостей також призвели до екстрактами трав певних хімічних властивостей. Це тоді виникає питання: Коли трав’яні доповнення стати наркотик?

Травнічество є цілісним методом, який використовує комбінації трав для лікування конкретного захворювання. Цілісний методи отримали свою назву тому, що вони відносяться до людини в цілому. Лікування в цілому означає взяти людини в цілому до уваги, розглядаючи причини, і за допомогою трав, які відповідають вашій конституції, а також лікування і симптоми хвороби. Це wholeism завжди поширюється на НЕ використовуючи весь трав’яниста рослина висотою до порівняно недавно. Фармацевтика абсолютно протилежні і вважається редукціонізму на відміну від цілісним. Редукционизме виділення хімічних речовин, виявлених у ботанічних та інших джерел, які будуть використовуватися самі по собі і в дуже концентрованому вигляді. Це те, що робить ліки за рецептами лікаря необхідними для контролю, тому що дози повинні бути ретельно розраховані за можливого шкідливого впливу надмірного і побічних ефектів.

Живокосту, добре знають західні трави, які майже рівних у своїх звичаїв для відновлення шкіри, зволожують легенів, і як протизапальний засіб. Так як ця рослина містить сліди пірролізідіновие алкалоїди, які вважаються шкідливими для печінки, ця трава приносить деяке протиріччя в таблицю при використанні. До цього суперечка була коли-небудь дізнається, трава була тільки коли-небудь використовували на більш короткі терміни і дійсно тільки в міру необхідності. Тим не менш, не тільки ця трава не тільки повністю переважують його віддаленості шанси шкоди за те, як дуже добре працює трави, але з використанням трав у цілому як і раніше містить всі свої природні буфери типу: дубильні речовини, масла, крохмалю тощо Для реальних шкідливих наслідків не тільки ви повинні мати майже вдається печінки, але ви також повинні взяти цю траву в таких високих і концентрованих кількостях протягом тривалого періоду часу, щоб зробити подальше пошкодження.

Ma Huang ще одна дуже цінна трава на китайський травник. На заході ми знаємо, Ma Huang як ефедра, назви хімічних речовин (ефедрину) у траву. Тут неоціненну трава, яка має жодної доповіді фатальних побічних ефектів в 2500 році записав використання. Herbally ми використовуємо Ма Хуанг і його сильними властивостями стимулятора контрольованим чином для лікування астми та допомогти з викликають потовиділення під час ранніх стадій холодною. Ці сильні стимулятори були досліджені і то хімічні речовини були витягнуті в концентрованих кількостях і продаються як таблетки для схуднення! Це трави ніколи не була використана для зниження ваги, але в концентрованому вигляді з’явилися повідомлення про серцебиття і інші серця / кров проблеми, пов’язані з ще пару рахунків смертельних випадків (у людей з уже існуючими захворюваннями серця). Це викликало досить шумно, але багато смертей щорічно від фармацевтики, здається, зробити це на сторінці 12 паперу. Великий безлад, що, можливо, можливо було уникнути, якби ми продовжували цілісного світогляду трав.

В даний час трави виростають в 2 різних формах. Перша форма концентрації виробничої компанії з використанням хімічних маркерів, щоб ізолювати певні хімічні речовини для забезпечення певної концентрації “ефективні” частини трав. Ці самі близькі форми фармацевтичних препаратів, а також найбільш широко використовується формою. При перегляді вашого здоров’я продовольчого магазину ви побачите велику частину пляшки капсул говоримо про те, як концентроване вони, і багато хто скаже вам стандартний використовуваної концентрації. Друга форма концентрації знижується трави вниз, в цілому концентрації. Найбільш поширеними з яких становить 5:1, а в прийнятті 5 фунтів трави і закінчуючи 1 фунт. В основі цієї концентрації для простоти використання, як якби трави були попередньо decocted для вас. Ця форма концентрації в основному використовується, щоб зробити травники препаратів або використовуються в трав’яних складів. Наприклад велика компанія буде зловити на тенденцію, яка гінгко покращує кровообіг в мозок і, отже, були знайдені ефективними на пам’ять. Ці компанії будуть виробляти сильну концентрацію трави і зробити з собою таблеток. Травника чи компаній втік травників буде використовувати гінгко у формулі поряд з іншими травами використовуються для фокусу, мозковий кровообіг і пам’ять. Ці травник побіг компанії використовуватимуть концентрацію при необхідності, і в більшості випадків буде використовувати цілий екстракт трави 5:01 або 10:01 екстрактів.

Трави мають ту перевагу, даючи нам тисячі років емпіричні дані про те, що функції і ефекти, які ми від них можна чекати. Є навіть деякі скептики на тих, хто використовує цілий скорочення трави навіть в концентрації 5:01. Деякі травники вважають, що кілька тисяч років емпіричних перевагою більше десяти років або близько того над досліджував використання концентрацій. Тим не менш, ми не можемо бути впертими, не беручи можливі досягнення в трав’яних знань. Коли приймаючи рецепта ліки я не відчуваю необхідності турбуватися з приводу дозування і концентрації, як я прислухатися до порад мого лікаря. Тому, приймаючи трав’яні добавки та рослинні лікарські засоби особливо я завжди використовую бренд, який біг травників. Я можу очікувати, що їхні поради та дози приймаються на основі освіти і досвіду.