зупинити біжить з probiotics_

Діарея може з’являтися в найнесподіваніших часів і місць, часто без попередження або очевидної причини. Так, є в аптеці “потік пробки” доступні, які можуть працювати на деякий час для деяких, але нічого не роблять, щоб зцілити стані.

Деякі основні причини цього ніяково застряг-в межах десяти футів оф-туалет стану є: стрес, хвороби, продукти харчування та воду, забруднені шкідливими мікробами.

Більшість хвороб та інфекцій потрапляють в організм через кишечник. Дослідження показують, що бактеріальний дисбаланс, пов’язаний з синдромом подразненої товстої кишки, післяопераційні інфекції і діабет типу 1.

Знадобилося медичної професії багато часу, щоб виявити, що антибіотики знищені корисні бактерії, а також шкідливі, що робить тіло більш схильні до вторинних інфекцій.

Бактерії в кишечнику мають багато функцій в організмі і необхідні для вашого здоров’я. Ці мікроорганізми в сукупності називаються ваші кишкової флори, мікрофлора, або корисних бактерій, і, за оцінками, становлять близько 3 фунтів ваги вашого тіла. Вони борються з шкідливими мікробами (патогенні бактерії, віруси, грибки і паразити), які викликають захворювання.

Наукові дослідження показали, що відсутність корисних бактерій може бути однією з причин, які призводять до медичних проблем, таким як: харчова алергія, бактеріальний вагіноз під час вагітності, синдром роздратованого кишечника, інфекції сечовивідних шляхів, дріжджових інфекцій, кишкових інфекцій, алергії, астми, генітальні інфекції, підвищений кров’яний тиск і рівень холестерину, рецидивуючі інфекції вуха і сечового міхура, і антибіотик асоційованої діареї.

Отже, що ж можна зробити, щоб переконатися, що ваш кишечник озброєний більше корисних бактерій, ніж погані? Найкраще прийняти дозу дружніх мікробів, відомі як пробіотики.

“За визначенням, пробіотичні є будь-яка речовина, що містять живі організми, які, при попаданні в організм, роблять благотворний вплив на хост шляхом зміни кишкової мікро тіла флори”, каже лікар Robynne Chutkan, ад’юнкт-професор медицини в Джорджтаунському університеті Медичного центру у Вашингтоні, постійний струм

Багато пробіотики молочної кислоти або молочній основі, бактерії, такі як лактобацили або біфідобактерії, але не всі пробіотики мають ті ж характеристики і, мабуть, не такий же ефективністю. Ви непереносимість лактози? Ну, як повідомляється, вони навіть поліпшити непереносимістю лактози! Крім того, пробіотики не випустили в шлунку, але подорож через травний тракт і прикріплюються до товстій кишці (кишка). Після чотирьох днів регулярного щоденного споживання є достатньо пробіотиків у кишечнику, щоб почати виробляти користі для здоров’я. Багато видів бактерій працювати разом в кишечнику людини для підтримки їх нормального функціонування.

Відомі переваги включають звільнення від синдрому роздратованого кишечника, дріжджові інфекції і діарея. Крім того, вони можуть поліпшити функцію кишечника, зниження антибіотик-асоційованої інфекції, запобігти раку товстої кишки, знижує рівень холестерину і кров’яний тиск, поліпшити імунну функцію, зменшує запалення, покращує засвоєння мінеральних речовин, запобігає зростання шкідливих бактерій, боротися з хворобами, як Candida та екзема, і багато більше.

Наукова концепція пробіотиків в даний час прийнято, але клінічна робота суду тільки нещодавно почала, щоб перевірити здатність пробіотичних препаратів для профілактики і лікування конкретних захворювань, як запалення кишечника, інфекції кишечника або рак.

Пребіотики незасвоюваних харчових інгредієнтів, які стимулюють ріст і функція деяких корисних бактерій в кишечнику. Крім того, є продукти або добавки, що містять пробіотики покращують співвідношення корисних бактерій поганого в кишечнику. Деякі продукти, які корисні для вашого здоров’я кишечника поруч йогурт, є спаржу і цибулю-порей.

Обидва пребіотики і пробіотики можуть допомогти змінити погані звички харчування, лікувати виразки, хронічні запалення шлунка та інфекцій всіх видів, у тому числі сечостатевої тракт, дихальні і дитинства набуває помилки в дитячий сад. Крім того, всі ці, вони сказали, щоб знизити кров’яний ліпідів (жирів), лікувати і роздратованого кишечника (IBD) і синдром роздратованого кишечника (СРК) та діареї мандрівників. Вони також відомі, щоб відбити шкірних інфекцій, карієсу і захворювань пародонту!

На закінчення, мають збалансовану кишкової флори сильно впливає на те, як ви відчуваєте, і як здоровим та енергійним ви. А також підтримки вашої кишкової флори в ідеальному балансі, пробіотики також допоможе зберегти ваш кишечник чистий! Найбільш поширеними пробіотик Acidophilus або йогурт. Їх можна отримати в аптеці у вашому магазині або аптеці здоров’я у вигляді таблеток.

Пам’ятайте: унція профілактики варто фунта лікування!

Всі матеріали, представлені в інформаційних та освітніх цілях ознайомлення і не повинні розглядатися як медична рада або вказівку.

Вкрай важливо, що ви робите вашу власну експертизу. Проконсультуйтеся з вашим лікарем або кваліфікованим медичним працівником з будь-яких питань, що стосуються Вашого здоров’я і благополуччя.