знайти найкращі DHA риб’ячого жиру дозування

Чи знаєте ви, хороший EPA і DHA риб’ячого жиру доза може бути корисна для різних умовах або проблеми зі здоров’ям? Масла працювати, а не тому, що вони наркотики, а тому що вони поживних речовин, необхідних для організму людини, і більшість людей не отримують достатню кількість з них.

Доповнення виробників у США не має права згадувати всі умови, за яких вони можуть бути використані, тому що FDA, що зробило б їх наркотиками. Препаратах і добавках, регулюються по-різному в США, а також інших країн.

Продукти харчування та добавки виробники повинні ходити навшпиньки (так би мовити) навколо FDA. Якщо вони кажуть, що їсти їжу або приймати добавку, допоможе вам знизити рівень холестерину, наприклад, FDA може послати їм попередження. Виробник зернових був нещодавно попередив, що для прийняття позову, хоча дослідження показали, претензій, щоб бути правдою.

Щоб FDA, тільки препарати, як статини є корисними для здоров’я. Фармацевтичні компанії подати заявку на дозвіл на продаж препарату. Вони показують, що ці речовини, щоб бути в безпеці, хоча в багатьох випадках вони не праві. Вони показують результати досліджень, проведених і вони отримують дозвіл на продаж препарату. Це дійсно робота з продажу в FDA.

Жодна компанія не досі не намагайтеся їсти EPA або DHA риб’ячого жиру дозуванні підходить для будь-якої проблеми зі здоров’ям. Це, ймовірно, збільшить вартість доповнення, якщо вони повинні були зробити це, і зробити його більш важким для людей, щоб купити.

Багато лікарі знають про користь для здоров’я і рекомендують добавки для всіх своїх пацієнтів. Будь-який лікар, який проводить деякий час на читання останніх досліджень будуть обізнані про переваги. Деякі з недавніх досліджень показують, що щоденне риби DHA нафти дозуванні може допомогти:

1. Полегшити біль і жорсткість пов’язана з ревматоїдним артритом
2. Протидія втрати кісткової маси у космонавтів бачив викликані невагомістю
3. Зниження ризику серцево-судинних захворювань
4. Зниження частоти нападів у хворих на епілепсію
5. Нижній рівень тригліцеридів у крові (фактор ризику розвитку хвороб серця та інших дегенеративних захворювань)

Це лише результати досліджень, проведених за останній місяць. Протягом багатьох років, поживні речовини виявилися корисні для безпліддя, шкірні захворювання, алергії, астми, депресії, зорові функції і запальні кишечника.

Існує причина вважати, що ЕПК і ДГК дози риб’ячого жиру може знизити ризик деяких видів раку, хвороби Альцгеймера і вікової макулярної дегенерації, хвороби очей, що призводить до часткової сліпоти в більшості випадків.

Живильні речовини, як відомо, необхідний для нормального розвитку плоду і розвиток дитини. Деякі дослідження показали, що добавка корисна для дітей з СДУГ та інших поведінкових розладів.

Через профілактичних переваг, це є доповненням, що кожен повинен приймати на регулярній основі. Ви можете думати про це як трохи додаткового медичного страхування.

Так що пам’ятайте, щоб оцінити якість добавка, перш ніж купити його. Масла DHA риби дозування, що надаються різними виробниками значно варіюється.