здоров’я травної та лікування діареї з пробіотичні добавки

Популярність пробіотиків в якості харчових добавок може бути пов’язано з двома причинами: він ефективний, і немає практично ніяких негативних наслідків. Допомагаючи відновлення і підтримки природного балансу між позитивними “хороших” і “поганих” бактерій колонії в травному тракті, пробіотики можуть допомогти травленню, допомагають організму засвоювати мінерали та поживні речовини в з’їденої їжі, зміцнюють імунну систему, допомагають у захист від патогенних мікроорганізмів, шкідливих бактерій і шкідливих речовин. Пробіотики тому в змозі причин діареї за допомогою цього анти-патоген дії.

Діарея, як правило, викликані або дисфункціональних товстої кишки, який буде через запалені багатьма причинами, головною з яких є вірусна інфекція, або присутність бактеріальних токсинів. В останньому випадку, в спроби організму, щоб позбутися від цих шкідливих речовин, він відкидає вміст кишечника, що не поглинаючи водянистою частини, таким чином у вас діарея. У разі запаленої товстої кишки, кишечника не може поглинати рідку частину і виключає його разом з дуже водянистий стілець.

Як вказувалося вище, однією з функцій пробіотиків, щоб допомогти керувати «поганими» бактеріями. При зниженні частоти поганий бактерій, пробіотики також зменшує ймовірність діареї розвивається в кишечнику, або, якщо такий існує, контроль і практично зупинити діарею після короткого проміжку часу.

Це особливо вірно в так званій хворобою мандрівника, діарея, пов’язані з питною водою зустрічаючи різної якості, під час подорожі в деяких країнах або місцях. Певний вид бактерій кишкової палички у воді виробляє хімічні смертельні до стінки кишечника. Пробіотики має молекула дуже схожа на токсин рецепторів кишечника, щоб хімічне E.coli, зв’язується з нею, а клітини кишечника. Ця дія запобігає запалення стінки кишечника і, отже, отримане діареї. Крім того, дослідження показують, що пробіотики також має суттєві можливості для захисту кишечника від токсину.

В іншому сценарії, коли людина ковтає антибіотики, він також ефективно усуває значну частину корисних бактерій в кишечнику разом з поганими. Якщо «погані» бактерії переважають після цього він має проблеми зі шлунком, що може проявлятися як діарея. Пробіотичних складів допомогти відновити баланс між цими двома типами кишкових бактерій, щоб ви могли добре. Це найважливіший фактор при роботі з інфантильним гастроентериту і діареї, викликаної Clostridium незговірливий, досить потужним бактерій. У цьому випадку, штам Lactobacillus GG Rhamnosus було встановлено, що ефективні лічильник агента і, меншою мірою, Saccharomyces boulardii, яка була більш ефективною у разі ротавірусної діареї у дітей.

Таким чином, ясно показали, що шляхом відновлення балансу мікрофлори кишечника, пробіотики можуть працювати благотворно при лікуванні діареї та гастроентериту у дітей і дорослих. Це запобігає виділення токсинів, які викликають хвороби, а також стимулює природний імунітет шлунково-кишкового тракту. І пробіотики робить все це без будь-яких негативних побічних ефектів, за винятком випадків, коли пацієнт важко хворий і нетерпимого ферментованих речовин.