збереження вашого здоров’я з добавками кальцію магнію

Чому ви повинні приймати добавки кальцію магнію? Відповідь у тому, що підтримка хорошого фізичного здоров’я включає в себе ряд факторів, одним з яких є біохімічний баланс. Людського тіла вимагає численних мінералів в належних кількостях для того, щоб нормально функціонувати. Натрій і калій є два з них, занадто багато колишніх може призвести до гіпертонії, у той час як дві маленькі можуть завдати шкоди електрохімічні процеси, які дозволяють нашим клітинам, щоб жити. Крім того, добавки кальцію магнію є важливими для нормального функціонування кісткової і м’язової функції.

про кальцій

Як ви, мабуть, відомо, кальцій є мінерал, який становить більшу частину нашої кісткової структури. Те, що ви можете не знати, що кальцій в наших кістках використовується також для багатьох інших функцій організму, таких як регулювання системи кровообігу. Кальцій є найбільш поширеним елементом в організмі людини, і всі, крім 1% вона зберігається в кістках.

Коли ми стаємо старше, наша потреба в кальції зростає. Якщо організм не отримує достатньо кальцію з їжі, вона почне п’явка кальцій з наших кісток. Це особливо вірно в разі літніх жінок, чиї кістки стають схильні до крихкого через нестачу кальцію. Це стан відомо як остеопороз (буквально, “отвори в кості»).

про магнію

У своєму природному стані, магній є жорсткий, сріблясто-білий метал. В організмі цей елемент необхідний для нормального функціонування клітин і розмноження, як він діє в якості каталізатора у синтезі ДНК. Найголовніше, однак, він дозволяє нашому тілу засвоювати кальцій, без достатніх магній, наш організм не може поглинути або скористатися кальцію, а також аскорбінова кислота (вітамін С).

Дефіцит магнію також несе відповідальність за камені в нирках, м’язових спазмів, а також загальна нервозність і порушення функцій мозку.

Ви потрібні добавки кальцію магнію?

Якщо ви не отримуєте достатньої магнію або кальцію з їжі, яку ви їсте (і за загальним визнанням, це може бути проблемою, оскільки ми стаємо старше), харчові добавки, такі як мульти вітамінні жінок може бути корисним у профілактиці остеопорозу та інших хвороб.

До того часу ми передаємо 50 років, всі ми повинні приймати, принаймні 1200 мг кальцію щодня. Молочні продукти, такі як молоко, сир і йогурт є найбільш поширеними джерелами кальцію, однак соєві продукти і листові овочі, такі як ріпа й зелень гірчиці є прекрасною альтернативою.

Якщо з якихось причин ви не можете ковтати достатньо кальцію з їжі, однак, ви повинні обов’язково приймати добавки кальцію магнію заповнити дефіцит. Якщо ви можете визначити, скільки кальцію ви отримуєте з їжі, це відносно легко з’ясувати, які добавки кальцію магнію забезпечити правильну кількість для вас.