зберегти своє бачення з лютеїном

Ви читали про це останнім часом? Наші очі починають вироджуватися, як ми старіємо, змушуючи їх втрачати свою здатність зосередитися і утворюють чіткі зображення. Доброю новиною є те ви можете зберегти своє бачення з лютеїном за рахунок збільшення його споживання. Читайте далі, щоб дізнатися як.

Перш ніж ми поговоримо про вплив на наше бачення з лютеїном, ми повинні спочатку зрозуміти, що це таке і як воно допомагає нашим очам. Лютеїн каротиноїдів, який утворює основний компонент периферії сітківки в очах. Як ви могли б бути в курсі, сітківка є основним компонентом очі і відповідає за формування чистого і чіткого зображення об’єктів, які ми бачимо.

Оскільки ми старіємо, пляма в оці починає вироджуватися і втрати зору може відбутися в деякій мірі. Симптоми, як бачити речі такими, розмите або хвилясті; починають з’являтися. Це відомо як AMD (вікова макулярна дегенерація).

Лютеїн допомагає в запобіганні AMD і катаракти. Дослідження показали, що збільшення споживання цієї поживної речовини допомагає значно знизити ризик розвитку ВМД.

Найбагатший джерело поживних є зелені листові овочі, такі як капуста, шпинат, зелені яблука, зелений горошок, зелень ріпи і спаржі.

Тим не менш, це може бути важко розраховувати на поліпшення вашого бачення з лютеїном продукти, багаті тільки. Більшість людей не споживають достатню кількість цих продуктів в їх раціоні. Навіть якщо вони трохи збільшити їх споживання, воно не було б достатньо, щоб забезпечити всі потенційні вигоди для здоров’я. Резервування значну частину їх раціону для зелених овочів є те, що більшість людей не захочуть робити.

Рішення полягає в харчові добавки. Беручи гарну добавку, яка має достатню кількість лютеїну дозволить вам мати переваги лютеїн без шкоди ваших улюблених страв.

На довершення до всього, хороші добавки насправді містять інші поживні речовини, які синергетичний може підвищити користь для здоров’я в багато разів. Зеаксантин і цинк, наведеного в поєднанні з лютеїном, підвищення її очі захисні властивості значно. Екстракт чорниці також допомагає поліпшити і зберегти наш зір, захищаючи від пошкодження вільними радикалами.

Підводячи підсумок, можна легко зберегти і поліпшити ваше зір лютеїн з добавками, які містять безліч природних і синергетичний інгредієнтів. Перейти знайти його, і ваші очі будуть вдячні вам за це.