запор лікування – потрібно волокна добавки

Одна з основних функцій товстої кишки є вбирають воду з їжі надлишку. У той час як харчові відходи сидить в пряму кишку, він все більше і більше втрачає вмісту води. Поступово відходів стане досить сухим і стає складно пройти.

Важко сказати, скільки часу між випорожненнями занадто довгий. Це може сильно варіюватися між двома людьми. Кілька людей відчувають два або три випорожнення кожен день. Інші люди переміщують свої надра тільки три чи чотири рази на тиждень. Але для тих з вас, хто дефекації тільки пару раз на тиждень, або потрібно напружуватися, щоб випорожнюватися, напевно ви запор.

Існують різні причини, чому запор розвивається. Це має тенденцію бути більш поширеним, як ми старіємо, як м’язова тканина в травний тракт стають менш активними. Речі, які збільшують ризик запорів Inlcude не пити достатню рідини, дієта з низьким вмістом клітковини, а також занадто мало вправ.

Ряд ліків може також сповільнити травлення в результаті запору. Деякі з них включають наркотиків і антациди, що містять алюміній. Особи з синдромом роздратованого кишечника може випробувати змінного епізоди запорів і проносів.

Зміни у вашому житті вважається простий і безпечний спосіб, щоб отримати полегшення від запору. Якщо ці зміни не будуть працювати, а для вас, як ви хочете, ви можете подумати про природне доповнення волокна (знаходиться під назвами Metamucil або Citrucel). Ви можете розраховувати на звільнення від цих товарів у один-три дні. Вкрай важливо, хоча приймати ці добавки з великою кількістю води. Так як вони дуже абсорбуючі якщо ви не споживаєте достатню кількість води запори Будуть виконані всі гірше.

Нерідко запор є недовгим стан, який можна легко виправити. Все ж слід зазначити, що є кілька випадків, коли запор може бути сигналізацію більш важкою основне захворювання. Поговоріть з вашого здоров’я практикуючого, якщо ви відчуваєте останні, нез’ясовні запори або значних змін в кишечнику візерунками або звички, запор, який триває протягом тижня або довше незважаючи на те, змінили свої звички і збільшив фізичні вправи, кривавий стілець, або інтенсивні болі в животі.