життєвий вибір Acai Беррі долоні фруктів. дивитися через обман.

Втрата ваги є предметом, який я вважаю себе експертом в. З четвертого класу в коледжі, я був конкурентоспроможним борцем. Я, ймовірно, досвіду і втрати більше ваги, ніж будь-які десять чоловік повинен мати. Боротьба це великий спорт, не зрозумійте мене неправильно. Думка масивна втрата ваги полків, що більшість борців пройти зовсім не здорово. Ми звикли називати його виконання і плювати дієти. У довгостроковій перспективі, швидко різкої втрати ваги є непродуктивним для осіб, загальне конкурентне цілей. Ви можете запитати мою дружину. Єдиний раз, коли вона вважається кидаєш мене в коледжі був під час борцівського сезону. Я був середнім, коротким і загартовані втомилися весь час. Всі симптоми голодування дієти. Не кажучи вже про мої класах спустився щороку під час сезону боротьба, тому що я не отримував харчування моєму мозку необхідно пам’ятати речі.

В результаті, поклавши руку на серце я не можу рекомендувати будь система швидкої втрати ваги. При втраті ваги занадто швидко частіше, ніж ні. Ви також викликати ваші тіла природний рефлекс голоду, тобто коли ваше тіло жадає їжі, і ми помістимо на більшу вагу, ніж раніше, щоб захистити себе в наступний раз його голодує. В результаті явища дієти йо йо.

Проте останнім часом я натрапив на додаток, яке я відчуваю, був поміщений в ту категорію. Я бачив це рекламується як все, від кращих у світі продукт втрати ваги, щоб природа належить таємним часу ліжка. Тому, природно, я повинен був вивчити його для себе. Що я знайшов, зробив мене вірить, що це все природні ягоди з тропічних лісів Південної Америки дійсно може бути ідеальною спортивної харчової добавки.

Перевірте ці клінічні випробування атрибути Ася ягід пальми плід володіє. Acai Беррі називають одним з досконалих продуктів природи. Це з високим вмістом клітковини, упаковані з білками, вітамінами і з низьким вмістом калорій. Acai ягода підвищує енергію і витривалість. Її антиоксидантами, якщо приймати регулярно допомагає організму боротися з інфекціями і хворобами. Acai ягода допомагає організму спалювати жир більш ефективно з його високим рівнем незамінних жирних кислот, амінокислот і phyosterols. Acai ягода відмінно підходить для боротьби з високим рівнем холестерину і хвороби серця. Якщо регулярно приймати ягоди асаї покращує зір. Він містить рідкісні антоцианінів антиоксидант, який льотчики-винищувачі прийняли протягом багатьох років. Названий на честь індійського племені Acai в тропічних лісів Амазонки. Acai Беррі долоні фруктів природно збирають і є стабільною врожай, який не вимагає вирубки лісів не проводити індустріалізацію.

Якщо цього не достатньо, щоб переконати вас, як це було мені, що Acai Беррі є ідеальною харчовою добавкою для спортсменів і всіх, хто зацікавлений у виборі здорового способу життя просто запитати легенда серфінгу Келлі Slader. Він п’є коктейль Acai Беррі щодня.