жирну олію рибу і мають здоров’я серця

Подивимося правді в очі. Жирне масло риба є хорошим джерелом омега-3, в тому числі ЕПК і ДГК, але ви повинні будете читати етикетку, щоб переконатися про те, скільки кожен ви отримуєте в капсулі. Маркування може призвести до плутанини.

Виробники не можуть намагатися ввести в оману. Але, коли ви бачите ярлик який говорить «1000 мг” на капсулу, можна подумати, що всі тисяча є omega3s. Це не той випадок.

Тільки частина природного тригліцеридів або жири омега-3. Останнє може бути омега-6 або 9s. Деякі бренди навіть містять деякі насичених жирів.

Якщо ми хочемо зробити, що краще для нашого здоров’я, ми повинні зменшити кількість насичених жирів в нашому раціоні. Це гарна ідея, щоб вирізати транс-жирні кислоти, всі разом, і це відносно легко зробити. Просто прочитайте етикетку інгредієнтів і відшукати частково гідрогенізованих масел. Якщо ви бачите, що в якості інгредієнта, не їжте їжу.

Омега-9 не є необхідними в раціоні людини. Вони мононенасичених жирів, і, хоча це краще, ніж насичені жири, є кілька можливих негативних наслідків для здоров’я. Високий рівень в крові клітини пов’язані з підвищеним ризиком раку молочної залози.

Інші жири, омега-3 і 6с жирну олію риб мають важливе значення для здоров’я людини. Вони повинні бути присутніми для того, щоб тіло функціонувати ефективно, і вони не можуть бути зроблені організмом.

У випадках суворої вегетаріанської дієти і важкі жирні кислоти дефіциту, тіло буде конвертувати деякі омега-3 для інших і навіть перетворити деякі омега-9 на більш корисні жири. Однак, процес перетворення, як правило, дуже обмежені. Вона вимагає подовження коротких прикутий жирів.

Найбільше занепокоєння, в ці дні, є те, що сучасна дієта містить набагато більш високий відсоток омега-6, з кількома омега-3. Він припустив, що раціон стародавньої людини було збалансовано, забезпечуючи еквівалентну кількість 6S і 3S. Це одна з причин того, що жирна олія рибу рекомендується в якості харчової добавки, тому що це може допомогти збалансувати своє споживання поліненасичених жирів.

Коли люди почали роблячи перехід від приготування їжі з тваринним жиром, щоб приготування їжі з рослинними оліями, здоров’я експерти очікували, що їх здоров’я покращиться. Вони очікували, що загальна частота серцево-судинних захворювань буде зменшується, так як люди сказали, щоб знизити загальне споживання жирів і використовувати рослинний жир, для приготування їжі, а не тваринний жир.

Багато з тих же експерти тепер рекомендують жирну олію рибу, тому що більшість рослинних масел містять набагато більше омега-6, ніж 3 секунди. Кукурудзяна олія, наприклад, містить 30-40 разів більше, ніж 6s 3s.

Омега перетворюються на гормонів в організмі. Це одна з причин, вони мають важливе значення. Але, омега-6 перетворюють на запальних молекул, в той час як омега-3 перетворюють на менш запальних ті, і стимулюють вироблення протизапальних сполук.

Просто пам’ятайте, що хронічне запалення є великою проблемою для здоров’я людини, і це відбувається без нас навіть не знаючи. Коротше кажучи, причина взяти жирне масло риб, щоб запобігти хронічне запалення і захворювання (включаючи хворобу серця), які викликані його. Тільки не забудьте прочитати етикетку, перш ніж купити.