екстракт зеленого чаю, переваги зеленого чаю

Схоже, що кожен раз, коли ви повертаєте голову в даний час, хтось звеличуючи переваги зеленого чаю! Так наскільки це правда і те, що про користь зеленого чаю?

Ну хороша новина в тому, що це все правда. Переваги зеленого чаю і екстракт зеленого чаю, як було доведено, щоб бути надзвичайно цінним інструментом у профілактиці багатьох захворювань, включаючи рак.

Ось п’ять основних причин, щоб використовувати цю дивовижну екстракт:

потужний підсилювач імунної системи

Він був використаний в китайській медицині протягом більше чотирьох тисяч років, і є потужним антиоксидантом. Антиоксиданти допомагають запобігти збиток, нанесений вільними радикалами, який у свою чергу допомагає проти процесу старіння.

Екстракт зеленого чаю є багатим джерелом EGCG (антиоксидант), тобто більш ніж у 100 разів могутніше, ніж вітамін С і в 20 разів сильніше, ніж вітамін Е. Це допоможе вам боротися з найбільш поширених захворювань, як застуди та грипу, набагато більш легко.

EGCG може захистити від широкого спектру інфекцій, в тому числі дихальної та травної інфекції, і антибактеріальні.

профілактиці раку

Зелений чай запобігає зростання ракових клітин.
EGCG зеленого чаю запобігає ракові клітини від вирощування шляхом прив’язки до конкретних ферментом. Це одна з переваг для здоров’я зеленого чаю, що особливо важливо при раку передміхурової залози, молочної залози і легенів.

допомагає втрати ваги

Він також використовується для дієти цілей, так як він може діяти як спалювач жиру природним шляхом підвищення метаболізму. Це відмінний спосіб, щоб допомогти вам схуднути природним чином.

знижує рівень холестерину

Було доведено, щоб знизити рівень холестерину значно. Дослідження показують, що екстракт зеленого чаю знижує LDL (поганий холестерин) і підтримує HDL (хороший холестерин) у тварин і людей. Недавнє дослідження показало, що люди з високим рівнем холестерину, які регулярно приймали зеленого чаю, мали значно більш низькі рівні холестерину.

уповільнює процес старіння

Недавні дослідження показали, що вигоди від потужної комбінації зеленого чаю біологічних сполук, які називаються поліфенолами, є дуже ефективним засобом знищення вільних радикалів, які можуть допомогти звернути назад процес старіння.
Ще одна перевага приймати екстракт зеленого чаю є те, що вони не містять кофеїну, так що вам не доведеться турбуватися про будь-яких побічних ефектів кофеїну.

Багато експертів і вчені погоджуються з тим, що для отримання максимальної вигоди, то краще взяти суміш вітамінів, мінералів і трав, оскільки багато хто з цих робіт синергічно разом. Це в основному означає, що окремі компоненти в суміші буде працювати більш ефективно в поєднанні один з одним. Наприклад, зелений чай працює разом з імбиром і оливковою листом, щоб допомогти знизити рівень холестерину.

Так що у вас є, корисна інформація про екстракт зеленого чаю, для якого я сподіваюся, виявиться корисним для вас. Якщо Ви хотіли б дізнатися більше про продукти, які я особисто, відвідати мій сайт сьогодні.