екстракти зеленого чаю – що вони можуть зробити для вас

Коли мова йде про втрату ваги і різних речей, які допоможуть вам схуднути екстракт зеленого чаю часто згадується. Мабуть, є багато переваг у використанні цих екстрактів, які саме з цієї причини цей продукт став дуже популярним.

Зелений чай лише недавно стала популярною в США, але людей в Японії, Китаї та Індії були пити його протягом багатьох років. У США, чорний чай був чай ​​вибору через смак і високу кількість кофеїну, який може служити як забрати мене будь-якому хочеться спати. Зелений чай стає відомо як природний цілитель і використовується в західній медицині.

Все почалося з давніх китайців. Вони є експертами, коли мова заходить про зелені пільги екстракту чаю. Вони завжди використовували рослина в медичних цілях. У Китаї, це було спеціальне ліки від депресії і головні болі.

Він виробляється з листя камелії Sinensis через спеціалізовану процесу. На відміну від чорного чаю, він не має кофеїну в ньому.

Є багато переваг у використанні цього екстракту, це дивно, що вони виявили, що він допомагає. Однією з переваг є він розглядає розсіяним склерозом, а також рак. Крім того, він також може бути використаний для запобігання раку і зупинити хворобу Паркінсона і хвороба Альцгеймера.

Чай екстракти підняти метаболізм, а також збільшення окислення жирів при одночасному зниженні ризику серцево-судинних захворювань, знижуючи ймовірність можливого серцевого нападу. Це також знижує ризик раку стравоходу. При вживанні чаю, ракові клітини вже не можуть рости. Це також знижує рівень холестерину в крові, покращуючи відношення корисного холестерину з поганим.

Якщо ви використовуєте мульти вітаміни або мінеральні добавки, то ви були б щасливі знати, що це, швидше за все, містить екстракт зеленого чаю. Полівітаміни обіцяємо дати вам ті ж переваги, як згадувалося вище, оскільки він містить цей інгредієнт. Тепер ви повинні шукати в Інтернеті і шукати добавка, яка містить екстракт зеленого чаю і у вас буде велике доповнення.