дійсно панічні атаки призвести до хвороби серця у жінок

У дослідженні, опублікованому минулого тижня Архів загальної психіатрії викликало справжній переполох у зростаюче співтовариство тривоги та панічних атак страждає в Сполучених Штатах. Особливо у жінок в постменопаузі.

напади паніки раптові епізоди інтенсивного страху, неспокою і дискомфорту. Симптоми можуть бути виснажливими для багатьох людей. Вона є спільною для першою жертвою паніки Time Attack бути доставлений у відділення невідкладної допомоги вважаючи, що вони мають серцевий напад або інсульт. Дослідження показують, налічується більше шести мільйонів чоловік у Сполучених Штатах, які схильні до тривожності і паніки. Вони іноді ізольовані подій, пов’язаних з таких речей, як фобії і травми, але може також бути частиною повторно відбуваються картину панічних атак, ведуть до панічного розладу.

Дослідження показує зв’язок між панічних атак у літніх жінок і серйозні проблеми з серцем, які можуть виникнути надалі. Зокрема, жінок у дослідженні, які повідомили повномасштабний панічних атак протягом 6-місячного періоду було чотири рази ризик серцевого нападу, в три рази ризик серцевого нападу або інсульту, і в два рази ризик смерті від інших причин, ніж жінок, які не страждають від панічних атак.

Дослідники взяли до уваги інші фактори ризику, такі як куріння, високий кров’яний тиск, вживання алкоголю, індекс маси тіла, бездіяльність, депресія і історія діабету і ще знайшов, що панічні атаки підвищеного ризику. Це, однак, не виключає інші причини, які можуть призвести як панічні атаки і хвороби серця.

Далі в дослідженні зроблено висновок, що панічні атаки є досить поширеним явищем у жінок в постменопаузі і, здається, є незалежним чинником ризику розвитку хвороб серця і смерть. Якщо це правда, панічні атаки можуть бути додані до зростаючого списку інші проблеми психічного здоров’я, такі як депресія, ворожість і занепокоєння, вже пов’язані медичних досліджень до проблем з серцем і серцево-судинних захворювань. Давно відомо, що напади паніки і панічного розладу частіше зустрічаються у жінок, ніж у чоловіків.

Дослідження навряд чи переконливі однако. Справді, зразок тестування жінок було відносно невеликим – 3369 жінок у віці 51-83 років. Набагато більш широке дослідження необхідно, щоб зміцнити ці статистичні дані та уточнити з’єднання.

Тим не менш, це, безумовно, область дослідження для паніки страждають, особливо жінок, тримати закрити очі на. І найголовніше, літніх жінок, які відчувають напади паніки потрібно обговорити це питання в деталях зі своїм лікарем.