дізнатися, чому риба ЕПК і ДГК важливе значення для вашого здоров’я

Чи знаєте ви, у деяких кислот EPA риби або Ейкозапентаєнова являє собою багатий поживними? В інших, але лише деякі види, DHA або докозагексаєнова кислота є більш рясними. Людський організм потребує обох.

Там були деякі дебати протягом багатьох років про те, скільки кожного з конкретних омега-3 були необхідні для здоров’я людини. В даний час USRDA говорить, що “прийнятним” споживання 1100mg від загального омега-3 для жінок і для чоловіків 1600mg.

Але, все більше доказів показує, що високі рівні споживання або ALA, EPA і DHA може забезпечити деякий захист від серцевих і серцево-судинних захворювань. Організм людини потребує всі три.

Існують численні джерела ALA. Він міститься в авокадо, оливки, горіхи, оливкове масло і рапсове масло. Кількість присутніх у цих продуктах є більш збалансованим по відношенню до кількості омега-6 вони містять, ніж в інших рослинних олій. Наприклад, кукурудзяна олія містить 40 разів більше омега-6 ніж 3 і арахісове масло не містить ні. Таким чином, ви повинні зробити невелике дослідження, якщо ви хочете бути впевнені, що ви отримуєте достатньо ALA.

Коли справа доходить до їжі жирної або жирної риби, ЕПК і ДГК омега-3 ми шукаємо. У той час як більшість продуктів містять більше омега-6, ніж омега-3, рибі міститься приблизно в чотири рази більше омега-3. Так, з’їдаючи порцію риби щодня або приймаючи хороше доповнення риб’ячого жиру може допомогти вам досягти ідеального балансу омега-6: 3 споживання, то лікарі вважають, було б краще для вашого короткочасного розладу здоров’я і набагато краще для вашого довгого здоров’ям у майбутньому.

Дослідження показують, що дієти, що містять велику кількість загальних харчових жирів, велика кількість насичених жирів, високе споживання транс-жирних кислот і дисбаланс в споживанні поліненасичених омега-6 і омега-3 збільшити ризик людини дегенеративних захворювань всіх видів , особливо ті, що вже давно вважається вікове.

Риба EPA, а також DHA, часто рекомендується для людей, які постраждали від серцевого нападу або схильні до ризику серцевих захворювань. Вони рекомендуються для людей, які страждають від депресії, теж.

Недавнє дослідження показує, що вони можуть зменшити ризик вікових захворювань очей. У першу чергу, дослідники подивилися на користь для вікової макулярної дегенерації, найбільш поширеною причиною сліпоти у літніх людей.

Багато людей почали приймати харчові добавки, після того як вони дізналися про переваги для артриту та інших запальних захворювань. Насправді це скорочення запалення у всьому тілі, що робить рибу ЕПК і ДГК хороший вибір.

Є багато різних марок добавок на ринку. Іноді вибравши один може бути трохи заплутаним. Найпростіше, що потрібно зробити, це подивитися на виробника, який повідомлень COA (сертифікат аналізу) від незалежної лабораторії.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. COA повинна включати сумарна кількість омега-3 включені в продукт, а також перелік будь-яких забруднень, які були знайдені. Читання цієї статті не може сказати вам все, що вам потрібно знати про рибу EPA, але це має вам почати роботу в правильному напрямку.