дізнатися про природних способів для підвищення лібідо без побічних ефектів

Вони кажуть, що ви можете ніколи не бджоли надто багатим, дуже тонкі або дуже жарко. Пошук зілля, продукти, трави і добавки для збільшення лібідо провисання ніколи не кінчається. Мало того, що еректильна дисфункція (ЕД), зачіпає приблизно 30 мільйонів американських чоловіків і одна третина з тих американських чоловіків у віці від 40 до 70 років, але близько 43 відсотків жінок повідомили, що якийсь сексуальної незадоволеності, причому близько однієї третини з них спеціально звітності низьким сексуальним бажанням.

У 1970-х і 80-х відомий еротичний конферансьє назвав мозком як найбільш ерогенною зоною в тілі. Відсутність лібідо може мати набагато більше спільного з мозком, ніж при статевих областях. Стреси, нестача енергії, втома, депресія, гнів і занепокоєння всіх убити сексуальний апетит, і кілька продуктів були знайдені, щоб зробити більшу частину пролом у вашому розумі чи в інших місцях. З іншого боку, повільне лібідо для чоловіків або жінок іноді має фізичну основу, будучи комбінацією обох бажання і можливість зробити щось про це.

Якщо припустити, що, Äúspirit готовий, AU нам ще належить переконатися, що організм здатний, з першим справою буття зверненні. Кращий спосіб поліпшити загальний тираж вправ, з яких майже будь-який вид зроблять тих пір, поки ваше серце качає, кров тече, і кисню в мозок. Вправа також підвищує хорошого хімічних речовин у мозку називаються катехоламіни, що робить його більш імовірно, що ви, бути більш Äôll в настрої. Багато пози йоги, які виконуються до сексу було показано, що підвищує фантастичні, особливо метелики позувати для жінок.

Існує також список продуктів, включаючи сексуальні, мигдаль, авокадо, селеру, перець чилі, шоколад, устриці, інжир, і мускатний горіх. Мигдаль містить важливі жирні кислоти, які допомагають мозку працювати краще, поки авокадо не тільки чуттєва насолода, але й містять важливі жирні кислоти, які допомагають мозку і серці. Селера фактично містить невелику кількість андростерон, який є чоловічий гормон, який вивільняється в піт, відомий перетворити жінок. Перець чилі містять капсаїцин, який стимулює кровообіг.

Шоколад містить pheylethylalmine (горох), який є хімічним підняв в мозку, коли ви, Aore в любові. Устриці, які з високим вмістом цинку, допомогти чоловікам з статевої функції. Рис з високим вмістом амінокислот і також вважають, збільшити сексуальну витривалість і мускатний горіх використовується в індійській медицині для підвищення бажання, дослідження, що показують, що вона має такий же ефект, як Віагра. Страви з високим вмістом вуглеводів, таких як макарони, набагато більш імовірно, призведе до спати, а не романтики. Так що переконаєтеся, що є енергія, виробництво білка і овочів, виходячи з-за столу трохи голодним.

Є деякі продукти, які можуть викликати думки про любов, такі як персик або навіть авокадо. Ті продукти, які мають соковитих текстур і смаків також показані для поліпшення настрою. Для того, щоб включити мозок природно, думають про запахи. Мигдалю і кокоса роблять великі ароматичні свічки і хороші ставки для поліпшення лібідо. Лаванда було показано, що одним з найбільш універсальних включенні, AOS і може бути використаний протягом дня з розслабляючими і тонізуючими властивостями настрій. Однак ви вирішили для підвищення лібідо, додавши, вказане вище продукти могли б допомогти поліпшити якість життя.