дізнатися більше про омега-3 жирних кислот

Нехай, AOS правді в очі, було велике наукові дебати щодо яких омега-3 жирні кислоти відіграють важливу роль у харчуванні людини. Багато років тому, дослідники виявили, що альфа-ліпоєвої кислоти, яка міститься в рослинних оліях, наприклад, лляне насіння, можуть бути перетворені в тілі, щоб ейкозапентаєнової кислоти і потім до докозагексаєнової кислоти, використовуючи посередника званий докозапентаеновой кислоти для подовження ланцюга.

Щоб використовувати букви, ALA, можуть бути перетворені в EPA і DHA потім, за допомогою DPA, щоб зробити ланцюжок вуглецевих зв’язків довше. Цей процес, очевидно, неефективно.

В останні дослідження, що стосуються людей, які мають низькі рівні в крові DHA, було показано, що добавки, що містять ALA не мають ніякого ефекту на рівні, незалежно від того, скільки береться. Іншими словами, здається, що тіло може перетворити деякі ALA в DHA, якщо це необхідно, але сума перетвориться буде обмежено.

В інших дослідженнях, дослідники дивилися на скільки EPA перетворюється на DHA. Вони виявили, що немає ніякого перетворення ЕПК до ДГК, однак, що, якщо добавка DHA дано, деякі з них будуть, Äúdown перетворений, AU в EPA. EPA є більш коротким ланцюгом. Таким чином, це просто легше для тіла, щоб покрив від більше часу, щоб більш коротким ланцюгом.

Таким чином, хоча деякі дослідники досі стверджують, що ALA є єдиним істотним омега-3 жирних кислот, більшість з них змінили свою думку, тому що нові дослідження стали доступними. Більшість з них тепер вважають, що DHA, саме по собі є необхідним, але тільки дієтичний джерело, сьогодні рибу.

Деякі люди Дону, АОТ як риби або морепродуктів. Інші дійсно можете, АОТ собі це дозволити. У деяких районах світу, це просто відсутня. Що люди можуть робити?

Є два варіанти. Одним з них є більш доступним, ніж інші. Люди можуть приймати риб’ячий жир або добавки морських водоростей. Риб’ячий жир коштує менше, і забезпечує більш. Для строгий вегетаріанець або людина, яка має алергію на молюсків або морепродукти, морські водорості є єдиним вибором.

Харчові джерела омега-3 жирних кислот, можливо, були більш численні, коли люди на дичину або підняли свої власні птиці. Але, це, AOS тільки одна теорія. Інша в тому, що люди їли набагато більше риби, тому що це було так багато, в усі пори року.

Люди не відходив від джерел води. Чи були вони після річки або берегової лінії, були цілком достатні джерел омега-3 жирних кислот.

Це дійсно сучасна дієта і перевагу зернові продукти, що викликало необхідність добавок. У той час як деякі можуть сказати, що добавки не потрібна, більшість згодні, що дійсно необхідно.

Без адекватного DHA, людський мозок не буде нормально розвиватися. Це, АТ чому дитяче харчування тепер збагачених DHA. Це робить формулу більше схоже людському грудному молоці.

Тепер, коли ви знаєте це, єдина проблема знаходить хорошим доповненням. Існують десятки на вибір, але деякі бренди краще, ніж інші. Перше, що потрібно перевірити, є кількість омега-3 жирних кислот в ньому міститься і та кількість DHA. Це ті речі, які вам дійсно потрібні.